Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Rozloučení. (ToxicCZ)


ToxicCZ

Hráč

7
2.5.2021 10:49, naposledy upraveno 3.5.2021 10:50 uživatelem ToxicCZ

Zdravím přátelé, myslím že zde to mohu zabalit a jít dál.

Chtěl bych se hlavně rozloučit s @Rhyme @dejv5509 @Nyxoy @Jaucuko @vitoscaletta @neznamy#3978 @Regi

bylo mi ctí zde hrát a mít víc zabanovaných než nahraných hodil Lmao, ne teď vážně.

@Rhyme ty jsi legenda, jsi mega frajer kterej se nebál ničeho ani nějákého Bushida. PS děláš lepší úpravy jak "Fallgery" jak by napsal Scerry, prostě děláš lepší úpravy a to nemáš VCT práva.

@dejv5509 Ty jsi taky dobrej, máš cool skyline R-32, a mrzí mě že to takto s Jeffrym dopadlo.

@Nyxoy Ty jsi zase velkej simp, ale jsi taky cool, VCT Berýsek by ti řek "Nikdy si nenech zamotat hlavu"

a ty jsi si ji nechal stejnak zamotat, ty holky si tě vycvičili jako psa.

@vitoscaletta Ty jsi taky dobrej a frajer, nikdy nezapomenu když jsi si hrál na VCT a glůčkoval jsi tam auto aby odletěli, ale nikdo to neřekl že je to Star Wars RP, ale nevadí Sandler ti to pak vysvětlil. hul skéro bratře.

@Jaucuko ty jsi chábr vždy jsi měl dobrej smysl pro humor a rád jsi erpil segz s Wrongem. ;)

Jinak vyjebej se na nějákého Pročka kterej fňuká že se mu něco furt nelíbí.

@neznamy#3978 Taky jsi frajer a máš dobrý smysl pro humor, bohužel na tebe nic nemám ;(.

No nic, nechal jsem si dát raději Permu abych nebyl jak @Layz co napíše že končí a pak večer stejně došel., :D

@Regi Ty jsi taky mega frajer a uměl jsi vést ZZS, ale měl jsi na víc 100% na PSA umíš si udělat respekt a system.

Ne legit ten server pomalu a jistě umírá, znechutil mi to ten tuning update, prostě erpí se na vesnicích a celkově na venkově a jsou tak taková žihadla, nevyčítám to Ratajovi jen pouze vyjadřuji to proč jsem hlavně skončil.

Žádat si o unban nebudu, teda pokud ten server zas neoživne jako dřív a bude tam něco co by mě mega zaujalo, ale myslím že to nehrozí.

Škoda je že tak dobrej server a jsou tam někteří arogantní admini.

Za mě jedni z nejlepších adminu jsou @SedliX @FLYER @Jaucuko

Tak se tu mějte hezky užívejte života, a ať se Bushido sklidní ;)

a pošlu vám tu ještě Bejrose 

Jak by řekl Bejros "Ty moje sklíčko""Co ta tvoje hlavička""Ty chcanko"

 

2.5.2021 11:19, odstraněno 2.5.2021 11:20 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

byterixx

Hráč

14
2.5.2021 11:23

https://tenor.com/view/me-looking-for-who-tf-asked-looking-around-kid-kazoo-kid-gif-17654948

 

 

 

2.5.2021 11:29
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Jaucuko

Hráč

11
2.5.2021 17:07

Nemám k tomu co říct... Budeš nám chybět :(

Toto je písnička přímo o tobě ;(

sandlerino

Hráč

39
2.5.2021 22:45

bit

Hráč

49
3.5.2021 11:02

Cool, aspoň nebude v příspěvcích ohavná koláž s blbě využitýma emotama.


Powered by LeoSight IFS
LT~102

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo