Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Report


Drelamond

Hráč

9
2.5.2021 17:55, naposledy upraveno 2.5.2021 18:02 uživatelem Drelamond

Zdravím, dneska som hral na serveri okolo 17:50 , zaeRPil som že dávam hmaty chmaty naň a on stál na mieste a nič nerobil takže zdržovanie RP + metagaming druhý týpek, ten druhý týpek bol za stenou ani nezaRPil že vykúka nič len podľa chatu zistil že danej osobe ubližujem, vytiahol gunu a začal po mne strielať.

Tu prikladám video:https://youtu.be/h4IEtZXjyr8

Prosím zabanovať díky!

 

 

//EDIT//

Zdravím, chcem dodať že tie 2 osoby metagamingujú , napísal som jednému že čo spravil aké pravidlá porušil a následne napísal jeho kamarát tá 2 osoba. Takže bud volajú cez discord alebo sú súrodenci a rozprávajú sa mezdi sebou. 

Tu prikladám screen:https://ibb.co/CnFDWbN

2.5.2021 18:05, odstraněno 2.5.2021 18:20 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Drelamond

Hráč

9
2.5.2021 18:17

Kámo, ale ten tvôj kámoš dostane ban tak či tak. 

Zdržovanie RP Akcie + Jak som ja dal tie hmaty chmaty tak napísal /do F ale nenapísal duvod.

A ty s ním metagaminguješ , proste píšem mu pm , vysvetlujem mu pravidlá a ty ZRAZU napíšeš mne a zastaneš si ho , je to vidno že metuješ. Tak sa priznaj aspoň nabudúce.

SM073

Hráč

8
2.5.2021 18:36

Tak zdržiavanie rp ? Napísal som /do f a 10s a mŕtvy si bol  tie tvoje hmaty chmaty dajú dome 100kg typka? To by som chcel vidieť. Hmat je chmat je rýchle uchopenie tak z uchopom má nezhodi len tak každý ani ne ani neviem kde si ma chytil lebo tvoje hmaty chmaty  a hmat je telesný zmysel to aby sme si dali na pravú mieru tie tvoje hmaty chmaty 😂😂😂

Od dnes cely server hmaty chmaty používajte 

2.5.2021 18:49
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zeintar

Hráč

49
2.5.2021 20:08

Ahoj,

nezlob se na mě, ale "/me dala hmaty chmaty a zhodila ho na zem a drží mu nožík při krku" není absolutně adekvátní roleplay pro zahrání situace. Nejen, že jsi do jednoho řádku napsal hned 3 věci, které určitě neuděláš v jedné sekundě, ale nedal jsi mu ani prostor pro roleplay. Co kdyby se chtěl těm "hmatům chvatům" bránit? Musíš si uvědomit, že RPíš za ženskou, která (podle tvého skinu) má tak 60 kilo i s postelí (Neviděl jsem tvůj popis postavy) (A doufám, že neRPíš něco jako "armádní výcvik")-.. A tohle, proti muži, který má (opět soudě podle skinu) poměrně fyzicky udržovanou postavu, nevím nevím. Já tady vidím porušení pravidla o zdravém rozumu z důvodu "okrádání" kvůli tomu, že nechceš zaplatit za to, že jsi způsobil autonehodu (ještě k tomu na ani trochu utajeném místě, kde jde regulerně vidět, když jedeš kolem) a taktéž je zde porušení pravidla o nedání prostoru k roleplayi druhé strany. 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~41

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024