Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Report


mirda2

Hráč

4
3.5.2021 22:48

Ahoj, už dva dny jsem dával report ze potřebuji nastavit interiér. Koupil jsem sídlo a není v něm interiér a dá se vstoupit do budovy. Po tom co jsem přešel na id report 1 čekal jsem 3h a nic mezitím byl gu ve službě udělal report a šel ze služby. Proto žádám o nastavení interiéru. Je hrozné čekat od rána kdy vezme někdo report. Děkuji 

neznamy#4508 udělil za tento příspěvek varování: 3) Témata by měla mít výstižný název vzhledem ke svému obsahu.
neznamy#4508 udělil za tento příspěvek varování: 2) Témata zakládejte v sekcích k tomu určeným.

bit

Hráč

50
4.5.2021 01:32

To se děje často, nejsi první kdo má takový problém.

neznamy#4508 udělil za tento příspěvek varování: 19) Je zakázáno se nadbytečně vyjadřovat k přihláškám do AT, stížnostem, žádostem o vytvoření frakce a žádostem o unban, jestliže nemáte s daným tématem nic společného, nebo není váš příspěvek dostatečně předmětný a směřující k tématu.

Mufasa

Hráč

4
9.5.2021 04:52

Ahoj máš pravdu možná čekáš dlouho ale teď by to mělo být hnet max do 30minut lidí s GM sou teď na GA tak už na to nejsou 3lidi ale  asi 5 ale jeslí ani v 5 lidech nestíhají tak už stíhat nikdy ne Budu 🤣

neznamy#4508 udělil za tento příspěvek varování: 19) Je zakázáno se nadbytečně vyjadřovat k přihláškám do AT, stížnostem, žádostem o vytvoření frakce a žádostem o unban, jestliže nemáte s daným tématem nic společného, nebo není váš příspěvek dostatečně předmětný a směřující k tématu.

Powered by LeoSight IFS
LT~32