Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PSA nebo nové teroristické komando? lol


HejT

Hráč

2
4.5.2021 19:09

zdravíčko poslední dobou si začínám všímat zajímavých věcí co se snad dějí jen v nějakým Avgánu nebo co :D pokaždé když to vidím nejsem jediný co s tím má problém jako třeba dnes co jsem si jezdil a viděl jsem jak 2 policisté nebo teroristické komando ode dnes už vážně ale vážně netuším zastavili auto wow říkám si v pohodě ale tak po 7-10min to bylo pořád stejné nic se nestalo až najednou když jsem tama projížděl se to zvrtlo a slečna popojela a tam se rozjelo vše :D takže jeden policista to narval z boku do ní což je ok ale ten druhý do ni hned musel začít bourat nevím proč asi ho to baví :D slečna sice stála a nechápala ale pán policista Cvrček nebo jak se jmenuje :D tak stále boural poslal si to tam tak 3-4 ten náraz aby byla sranda netuším ale vypadalo to že ho to mocmoc baví takže asi pohoda :D no následně vyskočili oba ven vytasili kvéry a začali střílet nevím proč sice když stála a nechápala ale asi to musí podle předpisu že :D no dobře v tomhle už tak nějak končí realita ale ono pořád ne :D jak jsem tak nějak zastavil zarpil jsem že se tvářím udiveně a následně se policistka se zbraní v ruce otočila a začala na mě mířit asi real cops :D pak tam psali nějaké sračky a když už jsem si řekl že teda na to kašlu a pojedu dál tak stále na mě mířila tak jsem jakoby omylem v tom jak mířila si popletl pedál a zacouval jsem do ní :DDD ona se najednou zvedla a střílela netrefila sice ani 1 ránu což chápu asi protože si chtěla zarpit nějaký zlomeniny rukou když byla napasovana pod tou její károu :D ale hej střílela si a pak rpila že je mimo no :D každopádně pak jsem jel dál a dostal jsem info že tam doletí admin a nechá si to vysvětlit ze všech stran mezi tím co jsem psal o tom jak mi tento policista vypisoval včera egoisticky v ooc chatu jsem dostal ban na 15h za NonRP Fear, Provokace PSA, DM ze všech těch jediný co uznám jen to DM i když to vypadá jako DM i od fízlu lolik taky jsem mohl najet s kvérem a postřílet ty teroristy chci říct policisty :))))))) na to že je to nejpopulárnější RP server a kdo ví co tu jsou nějací policisté RP jak prase nebo policista co sotva ví jak se RPí mam ještě ze včerejška screen jak jeden odběhl od bouračky nebo co a spamoval pískání u mého auta asi tak 30s a když jsem mu napsal ať zkusí zarpit když hrajeme to RPčko že :) tak napsal že se mu nechce a šel pryč :D nevim co to bylo ale hej :D pak tu je pravidlo 19 opět hraje do karet policistům doslova proč si teda neřeknou dobrý postavíme 1 před nemocnici stejně ho zastřelíme tak či tak a možná i nějaký kolem jedoucí že :D nemusel by zbytečně čekat na příjezd policisty ale už by hned ho jeden měl to je asi vše nějaký ty screeny mohu poslat pod to 

neznamy#4508 udělil za tento příspěvek varování: Témata zakládejte v sekcích k tomu určeným
4.5.2021 19:19, odstraněno 4.5.2021 19:22 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
4.5.2021 19:36, odstraněno 4.5.2021 19:55 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

HejT

Hráč

2
4.5.2021 19:57

tak ji smažte :D lol 

takže mám psát nějaký rp mezi tím co na mě někdo střílí? ne budu se chovat jako váš kolega co bude stát u mého auta a 30s pískat jak kdo ví co a když mu ooc napíšu zkus si zarpit třeba to klepáni na okénko jestli něco chceš a on odepíše nechce se mi a uteče :D ty jsi třeba nezaerpil absolutně nic po tom nárazu :D nebo kde ti vypadlo to že tvůj kolega i po tom co ty už sis byl venku stále do osoby boural? blokuji cestu? 1min tam píšu ooc jako wtf proč do ni bouráte a ty stále míříš instatně místo toho aby si napsal třeba není tu nic k vidění pokračujte nebo nemáte tu co dělat se otočíš namíříš na mě tím tvým kuláskem a napíšeš vypadni? k tomu proč jsem se nerozhodl hned utéct po tom co si na mě zamířil kuláskem k? bylo to pro to že jsem psal něco ooc a to že jsem napsal Co na mě míříš? je proto když už ani ty nejsi schopný mi vykat tak já taky ne :D jednoduché a napsal jsem to tak pozdě protože jsem vám psal ooc thats all 

>re:  Stál jsem na krajnici a ty machruješ s hydrualikou. dojel jsem protože mi bylo nějaký divný že absolutně nezájem tak jsem se dojel podívat napsal ti ooc afk a bez odpovědi tak jsem si tam tancoval s hydraulikou :D pak ti tam nahej týpek běhá a tlačí auto do kopce a ty bez reakce možná to bude taky tím že si asi nepostřehl že jsem tě přejel :DD a instatne se zvedl a začal střílet :DDDD ještě k tomu jak trubka u prostřed silnice jo? :DDD nevím kdo tam stál 10min :D dávka z PDWčka? takže tady sis doslova napsal že jsi schopný střílet na civila takže z Policajtu co mají heslo pomáhat a chránit najednou máme dostaneš dávku z pdwčka :DDD okej jestli mám rpit tyto věci tak jak si začal mířit na moji postavu jsem měl napsal něco ve stylu /me posral si trenky a začít ujíždět? nevím no :D kdyby si to udělal jako civil na civila tak hej ale když si jako policista a uděláš tohle tak si jako fakt nedokážu představit že by si jen tak začal střílet takže jsem měl 0 strach z toho 

HejT

Hráč

2
4.5.2021 20:03

jinak btw neměl by si náhoud každej 1 z vás PSA ten váš zásah nahrávat? protože je zajímavý že třeba na tom tvém screenu kde děláš že jsi afk si nenechal to co jsem ti ooc napsal :D a nebo ukaž záznam co si instatnte dodal adminu nebo co :D však podle Cvrcka nemohou dávat bany za screnny ne přece? to že mi týpek píše v pmku že jste na něj sprostí je další věc že? napiš vše a ne jen to co se ti hodí do karet já taky napsal že jsem do tebe narval :D 

DnOndra udělil za tento příspěvek varování: Double-post
4.5.2021 20:26, odstraněno 4.5.2021 20:37 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

HejT

Hráč

2
4.5.2021 21:13

30s replaye? xD vidíš ze si to nahráváš tak tedy pošli celý záznam té tvé akce určitě je tam hezky vidět i to jak Cvrcek bourá a jak ses instantně otočil a míříš pdw na člověka co kolem projíždí a divá se na vaši akci buď to napíšeš něco důstojného když sám víš že hraješ na RP serveru kde by si se měl chovat jak v realitě a nebo mi začneš hned z místa říkat vypadni a ještě do toho mířit pdw takhle si myslím v realitě žádná policie nejedná že :) nebo ještě zmíněný bourání chceš poslat video jak funguje zastavování a jak se policie chová u toho když se jim daná osoba povede zastavit? Na serveru schází jedna věc co má hra hned v sobě a to jsou “bodáky” aspoň jsem je nikdy neviděl nikoho použit většinou když nekdo z PSA zkoušel zastavit tak né aby použil mozek a třeba zablokoval jeho kolega část cesty a dal tam rádoby bodce ale vy jste až moc komunikativní s AT nepodaří se nam chytit vymyslíme si ze jezdi nonrp LoL ale to že PSA svoje věci řeší jen ramovaním a kolikrát nemají ani pás tak to už je věc druhá že :D https://youtu.be/fL4RRJSq8xs video jak takový “bodce” fungují 

HejT

Hráč

2
4.5.2021 21:17, naposledy upraveno 4.5.2021 21:21 uživatelem HejT

Vidíš idiot :D další věc co se u vás jako PSA neřeší že xD urážky v ooc jak nic já za to dostal ban na 72h 

prosim tě lidí dostávají bany za nedodáni celého záznamu a ty dodáš jen určité části :D dej tam i to jak bourá :D 

SedliX udělil za tento příspěvek varování: Double posting.
4.5.2021 21:24

Tato sekce je určená pro žádosti o unban. O ten ty ale nežádáš. Pokud bys měl zájem diskutovat, založ téma v sekci všeobecné diskuze.

Zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~71

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024