Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PSA nebo nové teroristické komando? lol

HejT

Hráč

1
4.5.2021 19:09

zdravíčko poslední dobou si začínám všímat zajímavých věcí co se snad dějí jen v nějakým Avgánu nebo co :D pokaždé když to vidím nejsem jediný co s tím má problém jako třeba dnes co jsem si jezdil a viděl jsem jak 2 policisté nebo teroristické komando ode dnes už vážně ale vážně netuším zastavili auto wow říkám si v pohodě ale tak po 7-10min to bylo pořád stejné nic se nestalo až najednou když jsem tama projížděl se to zvrtlo a slečna popojela a tam se rozjelo vše :D takže jeden policista to narval z boku do ní což je ok ale ten druhý do ni hned musel začít bourat nevím proč asi ho to baví :D slečna sice stála a nechápala ale pán policista Cvrček nebo jak se jmenuje :D tak stále boural poslal si to tam tak 3-4 ten náraz aby byla sranda netuším ale vypadalo to že ho to mocmoc baví takže asi pohoda :D no následně vyskočili oba ven vytasili kvéry a začali střílet nevím proč sice když stála a nechápala ale asi to musí podle předpisu že :D no dobře v tomhle už tak nějak končí realita ale ono pořád ne :D jak jsem tak nějak zastavil zarpil jsem že se tvářím udiveně a následně se policistka se zbraní v ruce otočila a začala na mě mířit asi real cops :D pak tam psali nějaké sračky a když už jsem si řekl že teda na to kašlu a pojedu dál tak stále na mě mířila tak jsem jakoby omylem v tom jak mířila si popletl pedál a zacouval jsem do ní :DDD ona se najednou zvedla a střílela netrefila sice ani 1 ránu což chápu asi protože si chtěla zarpit nějaký zlomeniny rukou když byla napasovana pod tou její károu :D ale hej střílela si a pak rpila že je mimo no :D každopádně pak jsem jel dál a dostal jsem info že tam doletí admin a nechá si to vysvětlit ze všech stran mezi tím co jsem psal o tom jak mi tento policista vypisoval včera egoisticky v ooc chatu jsem dostal ban na 15h za NonRP Fear, Provokace PSA, DM ze všech těch jediný co uznám jen to DM i když to vypadá jako DM i od fízlu lolik taky jsem mohl najet s kvérem a postřílet ty teroristy chci říct policisty :))))))) na to že je to nejpopulárnější RP server a kdo ví co tu jsou nějací policisté RP jak prase nebo policista co sotva ví jak se RPí mam ještě ze včerejška screen jak jeden odběhl od bouračky nebo co a spamoval pískání u mého auta asi tak 30s a když jsem mu napsal ať zkusí zarpit když hrajeme to RPčko že :) tak napsal že se mu nechce a šel pryč :D nevim co to bylo ale hej :D pak tu je pravidlo 19 opět hraje do karet policistům doslova proč si teda neřeknou dobrý postavíme 1 před nemocnici stejně ho zastřelíme tak či tak a možná i nějaký kolem jedoucí že :D nemusel by zbytečně čekat na příjezd policisty ale už by hned ho jeden měl to je asi vše nějaký ty screeny mohu poslat pod to 

metyu23 udělil za tento příspěvek varování: Témata zakládejte v sekcích k tomu určeným

pavot

Hráč

5
4.5.2021 19:19, naposledy upraveno 4.5.2021 19:22 uživatelem pavot

Hlídka se snažila zadržet osobu s zatykačem, osoba ignorovala naše příkazy skrze megafon. Po chvilce osoba začala startovat auto a pokusila se o útěk, naštěstí jsem jí hned Explorerem natlačil na kraj, zablokoval jsem jí a vylezl jsem z auta s KAC PDW. Druhá jednotka zaparkovala za Evo a prostřelila jí pneu aby nemohla odjet. Chvilku tam na ní míříme a přikazujeme jí aby vylezla z auta. Osoba nereaguje protože si sepisuje report na policejní brutalitu nebo nevím na co, ty tam stojíš jak trubka uprostřed silnice a sleduješ. Normálně tě vyzveme k tomu aby si odjel, ty to ignoruješ tak ti pohrozím zbraní. Tvoje postava je T-400 takže vlastně dávka z PDWčka je pro tebe nic. Moje příkazy ignoruješ, mířím na tebe a ty řekneš něco ve stylu "Co na mě míříš?", pak si nadjedeš a nacouváš do mé postavy bez jakéhokoliv RP.

FOTKY

Tady máš fotky, je tam krásně vidět jak tě Cvrkal/Cvrček vyzval k tomu aby si vypadl a ty nic. Zatýkáme osobu se zatykačem a ty se motáš okolo, automaticky tě považuju za hrozbu.

Nevím za co přesně si ban dostal ale abych ti to vysvětlil jednoduše;
DM = útok bez RP důvodu nebo útek bez dostatečného RP, ty si důvod asi? měl ale nic si nezaRPil
Provokace policie = pamatuješ tohle? Stál jsem na krajnici a ty machruješ s hydrualikou.
Fear RP = mířím na tebe samopalem a ty mi v klídku řekneš proč na tebe mířím

4.5.2021 19:36, naposledy upraveno 4.5.2021 19:55 uživatelem Killer14

Nevím jestli je tohle žádost o unban nebo stížnost na PSA. 

Jestli se ti nelíbí PSA postupy, stěžuj si na PSA ICly, ne OOC přes forum.

A mimochodem, dodržuj prosím tohle pravidlo fóra:

2) Témata zakládejte v sekcích k tomu určeným. Témata ve špatných sekcích budou přesunuta nebo smazána.

Pro více pravidel fóra zde.

HejT

Hráč

1
4.5.2021 19:57

tak ji smažte :D lol 

takže mám psát nějaký rp mezi tím co na mě někdo střílí? ne budu se chovat jako váš kolega co bude stát u mého auta a 30s pískat jak kdo ví co a když mu ooc napíšu zkus si zarpit třeba to klepáni na okénko jestli něco chceš a on odepíše nechce se mi a uteče :D ty jsi třeba nezaerpil absolutně nic po tom nárazu :D nebo kde ti vypadlo to že tvůj kolega i po tom co ty už sis byl venku stále do osoby boural? blokuji cestu? 1min tam píšu ooc jako wtf proč do ni bouráte a ty stále míříš instatně místo toho aby si napsal třeba není tu nic k vidění pokračujte nebo nemáte tu co dělat se otočíš namíříš na mě tím tvým kuláskem a napíšeš vypadni? k tomu proč jsem se nerozhodl hned utéct po tom co si na mě zamířil kuláskem k? bylo to pro to že jsem psal něco ooc a to že jsem napsal Co na mě míříš? je proto když už ani ty nejsi schopný mi vykat tak já taky ne :D jednoduché a napsal jsem to tak pozdě protože jsem vám psal ooc thats all 

>re:  Stál jsem na krajnici a ty machruješ s hydrualikou. dojel jsem protože mi bylo nějaký divný že absolutně nezájem tak jsem se dojel podívat napsal ti ooc afk a bez odpovědi tak jsem si tam tancoval s hydraulikou :D pak ti tam nahej týpek běhá a tlačí auto do kopce a ty bez reakce možná to bude taky tím že si asi nepostřehl že jsem tě přejel :DD a instatne se zvedl a začal střílet :DDDD ještě k tomu jak trubka u prostřed silnice jo? :DDD nevím kdo tam stál 10min :D dávka z PDWčka? takže tady sis doslova napsal že jsi schopný střílet na civila takže z Policajtu co mají heslo pomáhat a chránit najednou máme dostaneš dávku z pdwčka :DDD okej jestli mám rpit tyto věci tak jak si začal mířit na moji postavu jsem měl napsal něco ve stylu /me posral si trenky a začít ujíždět? nevím no :D kdyby si to udělal jako civil na civila tak hej ale když si jako policista a uděláš tohle tak si jako fakt nedokážu představit že by si jen tak začal střílet takže jsem měl 0 strach z toho 

HejT

Hráč

1
4.5.2021 20:03

jinak btw neměl by si náhoud každej 1 z vás PSA ten váš zásah nahrávat? protože je zajímavý že třeba na tom tvém screenu kde děláš že jsi afk si nenechal to co jsem ti ooc napsal :D a nebo ukaž záznam co si instatnte dodal adminu nebo co :D však podle Cvrcka nemohou dávat bany za screnny ne přece? to že mi týpek píše v pmku že jste na něj sprostí je další věc že? napiš vše a ne jen to co se ti hodí do karet já taky napsal že jsem do tebe narval :D 

DnOndra udělil za tento příspěvek varování: Double-post

pavot

Hráč

5
4.5.2021 20:26, naposledy upraveno 4.5.2021 20:37 uživatelem pavot

akže mám psát nějaký rp mezi tím co na mě někdo střílí?

Ty si nemohl zaRPit to že si mě přejel protože jsem střílel? Škoda že já to mám vlastně kompletně natočený, ani jednou jsem nevystřelil. 

ty jsi třeba nezaerpil absolutně nic po tom nárazu :D / instatne se zvedl a začal střílet

Já nic neRPil? Takže Jan Lemka přijel na místo ošetřit koho? Do nemocnice byl převezen kdo? Nějakou divnou dávku z PDWčka, jsem ty dávky dával tak dobrý až to znělo jako Glock a vlastně i do districtu to psalo o glocku.

1min tam píšu ooc jako wtf proč do ni bouráte / bylo to pro to že jsem psal něco ooc

Je to RolePlay server, máš hrát IC. Řešit věci v OOCčku si můžeš někde jinde, pokud máš podezdření na porušení pravidel tak to nahlaš a nekomentuj.

jinak btw neměl by si náhoud každej 1 z vás PSA ten váš zásah nahrávat? protože je zajímavý že třeba na tom tvém screenu kde děláš že jsi afk si nenechal to co jsem ti ooc napsal :D a nebo ukaž záznam co si instatnte dodal adminu nebo co :D

Člen AT obdržel 30sec záznam kde zneužíváš hydrualiku, to co si dělal bylo IC. Naše debata v LOOC byla už OOC, nijak nesouvisí s tím co se stalo. Týpek tlačil auto do kopce? To sice ano ale já v ten moment reagoval na nějakej call.

Podle pravidel nemusím nic nahrávat, to že to dělám je čistě moje věc.

HejT

Hráč

1
4.5.2021 21:13

30s replaye? xD vidíš ze si to nahráváš tak tedy pošli celý záznam té tvé akce určitě je tam hezky vidět i to jak Cvrcek bourá a jak ses instantně otočil a míříš pdw na člověka co kolem projíždí a divá se na vaši akci buď to napíšeš něco důstojného když sám víš že hraješ na RP serveru kde by si se měl chovat jak v realitě a nebo mi začneš hned z místa říkat vypadni a ještě do toho mířit pdw takhle si myslím v realitě žádná policie nejedná že :) nebo ještě zmíněný bourání chceš poslat video jak funguje zastavování a jak se policie chová u toho když se jim daná osoba povede zastavit? Na serveru schází jedna věc co má hra hned v sobě a to jsou “bodáky” aspoň jsem je nikdy neviděl nikoho použit většinou když nekdo z PSA zkoušel zastavit tak né aby použil mozek a třeba zablokoval jeho kolega část cesty a dal tam rádoby bodce ale vy jste až moc komunikativní s AT nepodaří se nam chytit vymyslíme si ze jezdi nonrp LoL ale to že PSA svoje věci řeší jen ramovaním a kolikrát nemají ani pás tak to už je věc druhá že :D https://youtu.be/fL4RRJSq8xs video jak takový “bodce” fungují 

HejT

Hráč

1
4.5.2021 21:17, naposledy upraveno 4.5.2021 21:21 uživatelem HejT

Vidíš idiot :D další věc co se u vás jako PSA neřeší že xD urážky v ooc jak nic já za to dostal ban na 72h 

prosim tě lidí dostávají bany za nedodáni celého záznamu a ty dodáš jen určité části :D dej tam i to jak bourá :D 

SedliX udělil za tento příspěvek varování: Double posting.
4.5.2021 21:24

Tato sekce je určená pro žádosti o unban. O ten ty ale nežádáš. Pokud bys měl zájem diskutovat, založ téma v sekci všeobecné diskuze.

Zamykám.