Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

zadost o un perma ban kterej sem dostal pred 2 mesicema (perma to byla druha za stejnou vec)


neznamy#4109

Smazaný účet

6
6.5.2021 12:42, naposledy upraveno 9.5.2021 00:30 uživatelem neznamy#4109

zdravím páni a dámové checht no tak začal bych tak že mi skimo tak nekutečně chibí a když jsem skoušel jiné cz/sk rp servery tak mi muj cas nenaplňovaly tolik jako skimo mýslím si že jsem si za 2 měsíce moc dobře uvědomil jakou jsem udělal chybu  celkově celý ten perma ban je kuli tomu že jsem ooc nadával ale takovým spůsobem že byjste tomu ani nevěřili takže pokud bych unban dostat mohl byl bych rád.

edit: jak jsem k banu přišel uplne jednoduše jednoho hezkeho dne sem si s kamosema chilloval ve 2 ráno na skimu na benzince a delali jsme si blbosti nejak jsme ani neerili pripominam byly 2 rano a online sme byli jin ja 2 kamosi plus tereschenko s jeho holkou a fízl a sanitkar tak jsme si chillovali delali sme ty blbosti atd a napadlo nas jit na banzinku koupit si žrádlo atd tak jsme šli a pan tereschenko začal být drzý na našeho kámoše leeho a samozrejme sme ho branili najednou tereschenko zacal chodit po benzince ja furt chodil za ním ale on najednou utekl za vylohu vzal glocka a zacal na nas mirit  a ja jako spravnej mufyan :D sem vytahl sveho glocka taky :D a samozrejme sem dostal pk tak jsem si dal respawn a najednou admin me tam portl a ze mam erpit injur tak jsem zacal byt mad a nadavat v ooc atd za co ban mám.

vyjadreni k alt to alt: donutil mě k tomu kamarád který za to měl ban na 72 hod kdyby mě furt neotravoval neudelal bych to ale asi vite jaky je byt na tsku a furt poslouchat pot mi s tim pomoct a dokola a dokola... 

eště jednou mě to opravdu mrzí a se vším všudy si uvědomji co jsem spáchal. 

8.5.2021 21:54

Ban ti sice dal Sandlerino, ale ve spolupráci se mnou, tedy já na tebe zjistil i alt-to-alt který v kombinaci s tvým trashRP a těmi přehnanými OOC urážkami tvoří tvůj permaban, budu tedy řešit tvou žádost o unban.

Dal bych ti i šanci, ale tahle žádost nemá vůbec smysl, zkus se víc rozepsat, a prosím, zkus to napsat nějak tak ať se to dá číst, děkuji.

9.5.2021 00:19, odstraněno 9.5.2021 19:43 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
9.5.2021 19:41

Tak... se nějak tedy rozepiš, já čekám.

9.5.2021 19:45, odstraněno 9.5.2021 19:47 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
9.5.2021 19:50

Joo.. moje chyba, dobrá.. zkrátím ti trest na 24 hodin, takže zítra v 8 večer si zahraješ. :)


Powered by LeoSight IFS
LT~49