Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Výběrové řízení na pozici Hasič.


Kenny15

Hráč

19
6.5.2021 19:15

                                                            Hasičský záchranný sbor

                                                              stanice Montgomery.


Vážení spoluobčané, tímto dnem tj. 6.5.2021 se opět spouští nábor k Hasičskému záchrannému sboru. 

Jak na to?

Pomocí dotazníku, ( https://forms.gle/B5zmbEmPGMPG5xWB7 ) který vyplníte, tak se vám zpětně po krátkém čase ozveme, jak to bude dál. 

Děkuji všem, kteří se budou hlásit.

 

S pozdravem, mjr. Kenny Wright, Ing.

BussinesSteve

Hráč

1
7.5.2021 09:06

Jméno a příjmení: Jack Barley

Věk: 21

Telefonní číslo: 554880

Datum narození: 3.6. 1999

Trvalé bydliště: Las Venturas 1365

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání: Střední škola požární ochrany

Kurzy: kurz první pomoci , dekontaminace hasičů , obsluha motorových pil , instruktor potápění , kyslíkové dýchací přistroje , nebezpečné látky , potápěč I.,II.,III., Instruktor vyprošťování u dopravních nehod.

Něco o vás: od mala rád pomáhám lidem , jsem spolehliví  a chodil jsem 3 měsíce na hasičský tábor jsem dobrovolným hasičem ale chci být taky profi hasič mám dobrou fyzickou kondici kterou stále udržuji a jsem svobodný a bezdětný takže nemám co stratit zkrátka flexibylní

Proč právě vás: o tuto práci opravdu stojím nebojím se zotpovědnosti a rád se učím novím věcem

Kenny15

Hráč

19
7.5.2021 09:40

@BussinesSteve

(( Takže znova, přečti si znova, to co jsem psal. Pokud si blbej, tvoje chyba. Pokud ne, tak snad jde vidět, že v té pojebané závorce máš odkaz. To si zkopíruju, a hodím do vyhledávače? Tak strašně těžké, že jo? ))

Omlouvám se A-Teamu za sprosté slovo, ale toto už fakt né, tady ze mě nikdo vola dělat nebude..... :smileface:

DayMar

Hráč

14
23.5.2021 13:19

Jméno a příjemní: Emilly Blake
Datum narození: 22.4.1997

Telefonní číslo: 896704
Trvalé bydliště:

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání: Vyštudovana škola medicíny zakončená maturitou.
Kurzy: Sebeobrany, prva pomoc.

Proč právě Vy?

Už ako 5 ročná som pozerala filmy o hasičov, každý deň ako vyšli hasiči zo stanice a išli hasiť požiar tak som sa pozerala na to, dokonca som aj čítala knihy o nich a teraz ako velka... mam vyštudovanu školu medicíny a par skusenosti s HZS, čo sa týče iných veci ako napr. skratky v podaní DN, MOTO, OA.... by som sa doučila. Ďakujem vopred.

Motivační dopis:

Volám sa Emilly Blake, študovala som medicinu a chcela by som pracovať u Vás, je to lepšie než ZZS. Pracujem ako personálna riaditeľka u Palomino Holdings a u Walker & Carlsson tiež, naďalej pracujem ako mechanička u frimy Cornet S.R.O ale k Vám chcem preto že chcem pomáhať ľuďom.

30.5.2021 12:10
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Kenny15

Hráč

19
1.6.2021 05:40

((Lock, díky))

@Lexikonn

1.6.2021 07:31
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~62