Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] SecTech


bit

Hráč

50
26.9.2019 16:46, naposledy upraveno 26.9.2019 19:39 uživatelem bit

Název frakce: SecTech

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: Richard Rev

Startovní kapitál: 100000

Popis frakce: SecTech je security firma a slouží k monitorování různých objektů, důležitých osob nebo důležitých budov a využívající nejmodernější a nejúčinější taktiky. Zbraně, které budou využity jsou: Glock 19 a CZ 805 BREN A1 pro ochranu osob nebo budov ve které jsou důležité osoby, Benelli M4, Glock 19 a H&K MP5 A5 pro boj v malých místnostech. Vozidla které budou využívána: Ford  Expedition pro normální střežení objektu, Ford Recreational E-250 Extended pro důležitá či akutní střežení objektu. SecTech vytvořil Richard Rev, který byl kdysi v jedné security firmě. Měl bránit politika v Liberty City, ale nepodařilo se to a politik zemřel. Proto Richard založil security firmu SecTech a chce udělat nejlepší a nejelitnější security firmu. Něco o rutině. Taková běžná rutina bude fungovat tak že zaměstnanci budou jezdit na určená místa, které budou nějak důležitá nebo bude známo že v určité oblasti je vysoká kriminalita. Na takových rutinách bude muset zaměstnanec být vyzbrojen Taserem a CZ-75 nebo Glock 19. Vyjíždět se bude v Ford Expedition.

26.9.2019 17:53, naposledy upraveno 26.9.2019 17:54 uživatelem Rataj

Rozhodně to více rozepiš. Stejně jaké jsem psal Tannymu u první žádosti - pokud máš o vlastní frakci skutečně zájem, vynalož trochu více snahy a dej si se svojí žádostí záležet. Také byste měli být dva zakládající členové.

bit

Hráč

50
26.9.2019 19:58

Upraveno a snad lepší :)

27.9.2019 04:33
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
27.9.2019 11:18

Zní mi to jako soukromá policie, bezpečnostní agentury nehlídají veřejná prostranství s vysokou kriminalitou, ale objekty osob a samotné osoby, které jim platí. Co se týče zbraní, jak píše Radim, určitě ti nebudou dodány a např. ten BREN legálně určitě neseženeš. Navíc mi stále chybí druhý zakládající člen a celkově mi přijde, že nemáš příliš ponětí, jak takovou bezpečnostní agenturu vést, přestože se zde nabízí tolik možností. Můžeš to zkusit třeba později až po otevření, kdy na to budeš více připraven, zatím ale zamítám a zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~31