Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Tuning menu návrhy


Scor

Hráč

63
7.5.2021 09:53

Zdravím, házím sem návrhy k novému tuning menu.

  1. Pneumatiky - nevyznám se v názvech, ale určitě budou druhy s větším gripem, menším a tak. 
  2. Volná kamera okolo auta
  3. Těžiště - přidat ještě zatížení předku, odlehčení zadku, zatížení zadku a předku
  4. K vozidlám co mají tuning díly, tak přidat tuning díly. (nárazníky a tak)
  5. Odebrat z twin turba antilag.
  6. Přidat další kolonku s antilagem
  7. Úprava podvozku - výška a tuhost podvozku
  8. Velikost kol (disků)
  9. Přidat možnost výměnu motoru

Můžete klidně do odpovědí házet další návrhy, pokud tady bude někdo zkušenější, může mě opravit. Toť vše, zatím.

ATEX

Hráč

13
7.5.2021 10:34

7.5.2021 12:00

Nebylo by od věci přidat snižování a zvyšování podvozku, r8 se například buguje, když jede po nějaké rampě, (třeba u firmy kde pracuji, Gaviria Corporation kde je 50% prémie z výdělku) najedu na rampu k parkovišti, škrtne se podvozek a spadnou mi dveře - oprava auta mě stojí 40-170tis, takže všechno co odpracuji jde většinou na opravu, sice ano, naučil jsem se to parkovat jinde.. :D ale toto je dle mého jeden fajn detail co by ulehčil spoustů věci

 

 

Jo a přidat Neony za kredity do web shopu prosím :-) 

Holub

Hráč

47
10.5.2021 13:29

Score, tyhle návrhy už tady párkrát padly v různých vláknech (u mého feedbacku, popřípadě ve vlákně od Atexe) a je opravdu škoda, že se s tím nic moc nedělá. 

Ad podvozek - není to tak jednoduché. Sice existuje řešení, které by uspokojilo 90 procent hráčů, ale nebudu ho zde uvádět. 


Powered by LeoSight IFS
LT~56

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024