Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban (nové, tamto bylo zabugované)


8.5.2021 00:19

Dobrý večer,
Dneska 07.05.2021 jsem obdržel ban za "NonRP Injures". Nevím, proč jsem dostal ban, jak jsem injures erpil.
Z logu, lze dočíst, že jsem měl veliké stresy... a erpil jsem "zmateně", to uznávám.
Bohužel, jak jsem byl ve stresu, tak jsem moc nevnímal co se děje... sotva jsem dokázal odpovídat. 
Byl bych nesmírně rád za udělení unbanu. Ovšem, pokud jsem někde učinil chybu, tak si ji rád přiznám. 
Zde zasílám logy z RP akce. 

Logy - LeoSight.cz - Herní portál

Jak jste si mohli povšimnout, tak jsem byl vážně ve velkém stresu.... všimnul jsem si, že jsem si 2x dal "upadl do bezvědomí" moje chyba... to ano. Taktéž je prkotina, že se mohu jen tak probrat z bezvědomí, ale učinil jsem tak. 
Na konec, jak stres upadl, tak jsem začal lépe erpit. Score, zkus se vžít do mé situace.. ten tlak byl nehorázný... jsem rád, že jsem neodpadl.

Budu nesmírně rád za unban,
Mějte hezký zbytek dne. :)

Robiiinek

Hráč

15
8.5.2021 00:24

Zdravíčko milí přátelé, chtěl bych se k tomuto malinko vyjádřit. potom co mi poslal @Scor video, tak tam jde jasně vidět jak "Simirov Russian Family" Opět Metuje pomocí /f a už toho mám tak akorát dost. Kolpan se dopustil Non-RP-Injuries to ho neomlouvá. Ale oni nedostali ban přičemž metovali a Scor to viděl na vlastní oči? Tohle mi příjde nenormální a poprosím aby se to dořešilo a pokud se jim ban zamítne tak by měl správně dostat @Kolpanek unban. Děkuji.

 

-Robiiinek.

Scor

Hráč

63
8.5.2021 00:25, naposledy upraveno 8.5.2021 00:34 uživatelem Scor

Ahoj, ban jsem ti udělil na základě tohoto důkazu. 

Tam avšak nebyly žádné Injuries, dále byl problém s tím, co se stalo po tom, co tě srazil Hummerem. Jelikož něco typu "Ooooooooooooo" "Kurva" "Farma blueberry" po srážce s několika tunovým Hummerem, by prostě legit nebylo. Za tímto si budu stát.

Díky tvým logům jsem se však dozvěděl, že jsi poté injuries RPil, proto nemám problém ti ban zkrátit.

Unban zkracuju na 3 hodiny.

EDIT:

Na základě rozhodnutí 3 členů AT. (FLYER, DnOndra, Scor) Bude taktéž hráč Johnson Miller potrestán za metabaiting na 24 hodin, kvůli větší historii byla zvolena tato déla trestu.

Zatím, Scor.


Powered by LeoSight IFS
LT~31