Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

stížnost na chování+vězení


cilli

Hráč

2
8.5.2021 01:25, naposledy upraveno 8.5.2021 01:35 uživatelem cilli

 

 

vězení - cpz

Byla přede mnou nějaká auta, šel jsem se zeptat, jestli můžu projet - policista mě prohledal, jestli nemám nic nelegálního a v pohodě, jel jsem tam asi za 25 minut zase. Jel jsem pro dodávku, protože mě o to poprosil majitel firmy. Zeptal se zase, jestli můžu projet a jiný policista řekl ne, tak jsem šel k autu a otočil to a chtěl to objet delší cestou a celkem jsem irl spěchal :DT ak jsem vlezl zpět do auta a odjel, rozjel se za mnou policista a prostě se zeptal, proč jsem tam přijel a jedu pryč :DD no tak jsem mu to vysvětlil a pak mě vzal prostě na stanici bez důvodu, zeptal na pár otázek a hodil do CZP (dal mě tam na 30 minut :DDD, takže jsem se odpojil a když jsem dokoukal  like house, tak jsem byl před stanicí a prostě odešel, dělal jsem s chábrem dodávky atd a najednou přijeli policajti again - neměl jsem šátek, převážené auto, nic nelegálního, jen prostě paní policistky viděly nick a věděli, že si mě zastaví a vezmou doklady :D (jen dodám-potkali jsme je a měli jsme podobnou cestu, jen jsme jeli odkud ony vyjely a prostě se obrátily - mezitím to stihly narvat do mého kámoše :D a prostě mě zastavily jen tak bez důvodu a vzaly :D - to je trošku vedlejší) spíš mě štve, že jsem byl zabáslej za strašnou kravinu a budu tady na 99,9% trčet 5 dní :) to už se mi stalo asi před +- týdnem, když mě zadrželi opět bez důvodu a hodil do CPZ :D myslím, že CPZ by neměla být na 5 dní, protože je to celkem dost/by mohla mít trošku jiné využití něž jen hodit hráče dá se říct bez důvodu do cely, kdyby někdo chtěl logy, nemám problém :D

 

Chování jednoho policisty

Jak začít? Asi tím, že mě začíná štvát polda jménem John Small , nechápu, proč má furt nějaké narážky na všechno, je agresivní, je to celkem otravné a myslím, že by si to občas mohl odpustit. Takovej malej příklad : S kamarádem jsme přijeli nahlásit hráče, který okrádal jiného hráče. Když jsme k němu přijeli začal si z nás dělat prdel a dělat nějaké nesmyslné gesta. Doufám, že změní aspoň trochu přístup, protože by to fakt bylo lepší :D

 

omlouvám se za  nějaké gramatické chyby, interpunkci, ale píšu to v 1:30 a jsem celkem spálenej :DD pěkný den.

 

8.5.2021 01:42
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

cilli

Hráč

2
8.5.2021 01:44

upřímně s tím má problém víc lidí a vím, jak by to dopadlo, kdybych ti o tom něco napsal :) myslím, že bys mohl projevit občas respekt ostatním hráčům a nemusel by ses povyšovat a být egoistický, protože jsi u psa. Ale je to jen na tobě, měj se hezky

8.5.2021 01:47
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
8.5.2021 01:54

Ahoj.
Hele, ohledně tohohle, mám dost zkušeností s výjezdy, kde se pohybuje Small. Nemůžeš ho na fóru hanit za to, že se IC nějak chová a tvrdit, že by se mohl změnit. Je opravdu na něm, jak to RPí, a pokud se to s gesty nedělo OOC, tak s tím opravdu nic nenaděláš. Jak zmínil Small/Fatti, pokud máš s tímhle vyloženě problém, pak si stěžuj na vedení PSA, ale my na fóru opravdu nic neuděláme. 

Jinak ten přístup ze strany PSA... Na ten si taktéž v poslední době stěžuje dost lidí, že zatýkají pro nic. Ale pro vás je přeci to nejmenší si vzít autokameru/skrytou kameru, "nahrát" si ICly zásah s policisty a předat to vedení PSA skrze logy. Kdo chce, hledá způsoby. Ale z mého pohledu jsou OOCly netknutelní, tedy pokud se vyloženě nejednalo o zastavení z důvodu, že policistky viděly nick. Ale i to jim nemáš v tuto chvíli jak prokázat. 

8.5.2021 01:56
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

cilli

Hráč

2
8.5.2021 02:00, naposledy upraveno 8.5.2021 02:12 uživatelem cilli

 

 

Fatti77 - chápu, jak to myslíš, opravdu nemám potřebu se snažit ať tě vyhodí, protože svou práci děláš dobře, jen mě tohle štvalo často, ale je to na tobě.

- u prvního zatčení nebyl fakt žádnej důvod :), nevím, proč jeden policista udělá tohle a druhý tamto. U druhého zatčení samozřejmě chápu, proč jsem teď v cele.

 

Dzardys - vždy si vše natáčím, mám několik záznamů, jak lidi z psa neerpí i když je sejme asi 4 tunovej hummer :D a pak na to odpovídají větou : spadla jsem? :D. Nemám to potřebu nějak prostě reportovat, protože si myslím, že je to zbytečné, když dostane ban na pár hodin a i tak to udělá zase a nechci být něco jako krysa

 

bohužel dnes jsem nic nenatáčel :D začlo mi blbnout obs, jinak bych to už použil v tomhle případě, ale asi nic neudělám no :)

 

8.5.2021 02:02

Asi jsi pořád nepochopil, co se ti tu snažíme říct. Ale pokud jsi pod vlivem THC, pak skutečně nemá smysl ti zkoušet v tuto chvíli domlouvat. Necháme se k tomu taky vyjádřit někoho dalšího, třeba i AT. Dobrou noc. <3

cilli

Hráč

2
8.5.2021 02:07

já tě chápu, nejde mi moc o chování ic postavy fattiho, spíš o to vězení, ale bohužel to nemám jak dokázat a taky by mi to bylo k ničemu, protože by to nic nezměnilo. Víc se k tomu nebudu vyjadřovat a uvidím, co napíšou ostatní.

8.5.2021 04:22
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~66

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024