Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o oživení charakteru

1 2



YoannIgniss

Hráč

1
8.5.2021 20:25

Tak si všichni naserte!!!! Právě jste přišli o jednoho hráče i když vy si to očividně můžete dovolit, když rušíte účty za takové kraviny. Právě jste zabili několik hodin mého života budováním postavy u které jsem se dost nadřel a nějaká píča si ji smaže kliknutím tlačítka. Doufám že ten zmrd si nad tím aljspoň pořádně vyhonil!!! A váš přístup na fóru mě taky pěkně rajcuje, když vidím jak sem něco psát je zcela bytečný a slouží to pouze k tomu, aby se nad tím nějakej druhem pamrd zasmál. Tak doufám, že vás pobaví i tento konečný proslov, protože odmítám si vytvořit novou postavu, hodiny na ní makat, aby nějaké děcko co má oprávnění mi tu postavu smazal!!! jo kurva, jsem vulgární, ale jen pro to, že do teďka jsem byl slušný, doprošoval jsem se tu a to všechno, aby se tam nějakej retard tomu zasmál. Doufám, že vám vyhoří centrála protože to už ani není možný ten přístup. Vážně to bylo nutný?! Já myslím, že ne!!! Nemohli jste mě upozornit na problém a varovat mě předem, že mi může hrozit CK, že? Takhle to tu nefunguje! Ale koneckonců jsem rád, že tu končím když vidím co to tu hraje za ignoranty a pošetilce bez ega. Opravdu mě mrzí, že jsem nad touto postavou ztratil kus života a vy to spláchnete do hajlu, svině! 

PS: Nikomu jsem nijak vážně neublížil, ale uvažuji o tom a nezapomeňte mi udělit varování za 3 příspěvky za sebou - to je směšný.

neznamy#598 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 6
8.5.2021 20:36

Ano.

Nyxoy

Hráč

49
8.5.2021 20:37

Ano.

8.5.2021 20:42
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

YoannIgniss

Hráč

1
8.5.2021 20:57

A jaká dává smysl tvoje zpráva? Má mě uklidnit? Naštvat? Pomoc? Já jen hasím ten oheň, který řve pro veškerej ten zbytečně strávenej čas u budování postavy. Můj čin měl být zcela nevinný, jelikož jsem chtěl aktivovat alarm a nenápadně se zdejchnout abych naštval trochu policajty a kdyby mě nezradila fyzika hry, tak by se mi to i povedlo.  Věděl jsem, že je to riskantní od začátku, ale s tímto jsem nepočítal.

YoannIgniss

Hráč

1
8.5.2021 21:00

A urážím zde všechny protože mi zde nikdo ani trochu nepomohl, vzřícnost nulová a žádná podpora. 

Scor udělil za tento příspěvek varování: Double-post

Robiiinek

Hráč

15
8.5.2021 21:07

No Konečně ❤️

8.5.2021 21:28
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~71

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024