Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stažnosť


Patryk

Hráč

24
8.5.2021 20:55, naposledy upraveno 8.5.2021 21:10 uživatelem Patryk

Šalom všetci židovskí bratia,

Rád by som nahlásil dvojicu z hráčov sem na foŕum, keďže v čase keď sa daná vec odohrala na servery už nebol žiaden člen A-teamu. (Neskôr až Petrik no po odoslani reportu s ID 8 ma prešla chuť a išiel som radšej spať)

Tak teda stalo sa to, že sme prevážali zbrane a dolietli tam chalani z PSA. Chvíľu sme sa naháňali až kým ma Johny nenaramoval vo vozidle Dodge Charger v rýchlosti myslím niečo cez 150 km/h (čisto odhad ale narazil ma tak hard, že okrem môjho auta odpálilo skoro aj môj pc). Tak ani chvíľu som neváhal a nahodil som si hneď status bezvedomie (bezvedomie v rýchlosti aby PSA vedeli že som “out” a následne som si mohol v klidku doplniť ďalšie injuries).

Video:

 

No myslel som si, že aj Johny v druhom aute musí byť ťažko zranený takže som to nijak moc neriešil. Následne som nejakú tu chvíľu nehybne ležal v aute keďže moja postava bola v bezvedomí. Avšak som z ničoho nič dostal jednu do hlavy od druhého člena PSA (uplne dafuq moment keďže v ten moment sa strieľal s iným človekom otočil sa na mňa a randomne mi šupol hlavu). No takže ako som sa respawnol čakal som v nemocnici kým nepríde niekto z PSA alebo neprejde 10 minut. Ako som čakal zrazu došla skupinka superhrdinov z PSA a tu som si všimol, že Johny ktorý ma asi 5 minút predtý znásilnil s policajným Dodge Charger, došiel a mal status taký aký mal:

a práve toto mi nepríde práve ako adekvátne injuries vzhľadom na náraz. Áno očkávam reakciu typu “HAhA mY mAMe RAm nA AUtAcH” áno chápem, že máte rám ale rám nie je vec s ktorou sa vaša postava stáva overpowerd a za volantom auta sa cíti ako v obrnenom tanku v invázii na Poľsko.

Ako ďalší bod mojej sťažnosti Je osoba Joshua Davis, ktorý mi dal PK v tom aute, absolutne random, z môjho pohľadu to bola iba poistka aby ma náhodou niektor nezachránil keď som rpil injuries, keďže po PK od polície som povinný čakať 10 min v nemocnici. No tak som si hodil respawn a čakal 10 minut v nemocnici kde prišli chalani z PSA ako som už písal vyšie. Joshua Davis bol počas prestrelky viackrát postrelený a ani po skončení si S2K si nenstavil žiadny status a nerpil žiadne injuries aj keď poďla pravidla o S2K: "po skončení boje je však zcela na místě zvážit zásahy a vliv na tvoji postavu, poté je již povinné hrát RP injuries (status je nutné nastavit nejpozději do 2 minut od posledního výstřelu/úderu" to je nutné. Na videu je vidieť ako v prestrelke dostane viacnásobne rany z krátkej zbrane a nad postavou mu “popne” ikonka “těžké zranění”.

Video: 

Následne sa taktiež cca 5 minut po incidente dostavil do nemocnice ku mne kde nemal nastavený žiadny status a guľky ktoré ho trafili sa asi od neho odrazili. (Je možné že status mal no v moment príchodu ani ostatne ho nemal, asi by viac zistili logy danej osoby) 

Fotka z nemocnice cca 5 minut po PK:

 
Nejdem si tu kompenzovať IC prehru, viem byť férovi k druhým, nejdem tu ani nejak vyplakávať je mi to nejak pass, len myslím, že pravidlá platia pre každého a aj pre  ľuďí z frakcie nad ktorou držia nejedny ochrannú ruku. (Actually nemyslel som si, že to niekedy poviem ale missing good old times with Vlkovod, Cosmmo & Michael) Ngl asi sa tiež zmierim s odpoveďou “rieš si to IC nie OOC” čo by už bolo bežné pri nahlásení niekoho z tejto frakcie ale tak teda ďakujem za prečítanie.

Jaucuko

Hráč

11
8.5.2021 22:12, naposledy upraveno 8.5.2021 22:18 uživatelem Jaucuko

Ahoj @Patryk,

Pokud máš možnost, pošli mi na můj discord prosím celé video, protože na tomhle už máš PK když začalo apod.

@Nyxoy. @neznamy#3978 - vás dva bych zas rád poprosil o logy na můj discord. Díky moc ;)

EDIT:: A rovnou bych poprosil tím pádem i tebe o logy, protože teď padla též stížnost i na tebe, děkuju. ((dis zde když tak jaucuko#5757 ))

Jaucuko

Hráč

11
8.5.2021 22:43

Tákže, po kontrole situace od všech tří stran jsem došel k tomuto názoru.

@Nyxoy a @neznamy#3978; Oba dva měli nedostatečné injuries, co se týče té popravy za účelem pravidla 10 minut v nemocnici. Upřímně to nejde nijak řešit, každej kdo byl v podobný situaci vám asi řekne, že v týhle situaci by nedokázal racionálně přemýšlet o pravidle typu 10 minut v nemocnici. Tudíž za to ho trestat nebudu, vidím v tom spíš stres než zneužití pravidel. Oba hráči teda budou potrestaní banem na 3 hodiny (ani jeden nemají nic vážného v historii trestů apod.)

Tudíž oba hráči budou potrestáni za NonRP injuries na 3 hodiny. 

-V případě otázek k tomuto "rozhodnutí" = jaucuko#5757 .

jo a pls, fakt ten double post, nebudu čekat 5 dní dokud někdo nenapíše, jen abych jim mohl dát ban a poslouchat že to neřeším <3

neznamy#4508 udělil za tento příspěvek varování: Double-post

Powered by LeoSight IFS
LT~40