Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UNBAN


deeX7x

Hráč

16
9.5.2021 17:17

Dne 9.5 jsem dostal ban za Odpojení z RP akce a opakovaného metagamingu..

dostanu permu za to ze jsem napsal do OOC chatu jak se typci jmenuji, odpojil jsem se az po tom co semnou domluvili, domluvili semnou tím stylem, že mě uráželi apod. logy toho co mi psali pošlu logy ke konci. Abych začal úplně od začátku byl jsem v CPZ a chtěl jsem, aby mne dali na výslech s nějakým policistou z kriminálního oddělení, přišli tam 3 PSA z kriminálního (John Small, Jeffrey Scott a Joshua Davis).. A začali si ze mne utahovat hned ze začátku.. (nevím jestli se mne snažili jen vyprovokovat a rage quitnout, protože jsem docela dost tohohle schopný, výbušný člověk, neomlouvá mě to já vím..) Já nevím jestli tohle tihle 3 mají v popisu práce, protože jak jsem slyšel od lidí tak tohle dělají dost často např. John Small IC řekl vězňovi cituji "Nevím píčo nemám na vás nervy za 5 dní se uvidíme", a podle hlavy III. paragrafu 6 je tohle porušení pravidel o slušnosti ze strany PSA.. Proč jsem dostal ban za odpojení z RP akce, jednoduše, docela jsem spíchal a jak už jsem zmiňoval tak jsem chtěl jít na výslech, myslel jsem si že to stihnu a že to vše proběhne v pořádku, ale také jak už jsem říkal tak tam přišli tihle 3 a začali si ze mne utahovat..   Posílám logy, jako důkazy..  

Artistiques

Hráč

32
9.5.2021 17:42

Upřímně :D kdo by to neodpojil? Report na urážky v ooc nemá smysl, čekal by jsi 3 hodiny a pak by ti admin řekl že neřekl nic vulgárního a že to řešit nebude… jestliže je RP akce víc ooc, nebral bych to jako odpojení z RP akce…

 

9.5.2021 19:41

Zdravím tě @deeX7x.

Takže abych se vyjádřil k tomu banánu co jsem ti dál a k tvému odvolaní. No dostalo se mi do rukou kompletní log z toho místa činu. Projel jsem ho osobně nejméně  dvakrát a to důkladně, jsem jel řádek po řádku ale jediné jak ti nadavali nebo uraželi bylo IC a jak víme to tady nemůžeš řešit. Ale proč jsem ti dal trest takový jaky jsem ti dal... Jak jsem se dočetl tak ty jsi ty tři začal oslovovat jmény a k tomu jsi se ještě odpojil z RP akce. To že to rage quitnul tě nijak neomlouvá ale aby se neřeklo tak jsem ochotny ti trest zkrátit...

 

Zamykám tuto žádost o unban

 

S pozdravem SovietDog


Powered by LeoSight IFS
LT~47