Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o Ub

1 2



fuky02

Hráč

4
10.5.2021 09:29

Zdravím .. cca pred týždňom som dostal pban za non rp injures bol úplne zaslúžený to viem .. nedávno som si podal žiadosť ale flyer ty si mi ju zamietol pre to lebo som ta označoval .. viem že to asi nebolo najlepšie čo som robil no ale pochop ma aj ty že nemám čo hrať a preto som bol nedočkavý … Mohol by som si zaslúžiť druhu sancu sme ľudia každý robíme chyby viem že ja som ich už spravil veľa ale chcem to napraviť .. aj ten zlý hráč sa môže stať dobrým hracom …Sľubujem že ak dostanem ub tak nespravím ani jeden prešľap s pozdravom fuky🙂

RaketakJura

Hráč

26
10.5.2021 21:03

Jestli jak píšeš se z tvojí strany dostne kvalitního RP myslím, že by ti ještě šanci dát mohl.

 

fuky02

Hráč

4
10.5.2021 21:41, naposledy upraveno 18.5.2021 10:31 uživatelem fuky02

Pokazil som to ja viem s trestom súhlasím ale chcem to zmeniť a začať RPit na 100% každý si zaslúži podľa mna druhú šancu ja som zo pokazil a chcem to napraviť 🙂🙂

19.5.2021 01:35
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

fuky02

Hráč

4
22.5.2021 10:32

@FLYER prosím vyjadri sa ja už som sa uvedomil a neurobím ani jednu chybu prosím daj mi ešte šancu .. Ban už mám skoro mesiac a uvedomil som si že som niečo robil zle.

fuky02

Hráč

4
26.5.2021 15:49

Nejaký posun ? Ban mám skoro mesiac a veľmi rad by som si zahral na servery chybu som si uvedomil a už neporuším ani jedno pravidlo sľubujem 🙂

Kronos

Hráč

4
28.5.2021 07:26

Fuky02 

Zkus si napsat na discord a napiš tam @help nekoukne se nějaký admin na můj unban prosím moje jméno na fóru je Fuky02, a třeba ti někdo odpoví. Já to takhle udělal párkrát a dostal jsem unpermu, a zkus se tam chovat mile na ty adminy a třeba dostaneš unban kdo ví 

( A ještě, neoznačuj adminy protože ti mohou dát mute třeba na týden )

Snad ti to pomůže 😊

fuky02

Hráč

4
28.5.2021 08:07

Ďakujem za radu 🙂

28.5.2021 09:08, naposledy upraveno 28.5.2021 09:16 uživatelem Dzardys

Pánové,

se vší úctou... Ano, může se třeba stát, že se vaše žádost opozdí, protože má prostě AT spousty práce nejen se žádostmi o unban. Ale pravidelné označování na Discordu opravdu nic neovlivní.

Označování help role na Discordu slouží především k problémům na Discordu, případně komunikaci a diskuzi o reportu, pokud nejste dostupni in-game, není zrovna vhodné označovat AT kvůli přednostnímu vyřešení reportu.

Přeji krásný zbytek dne,

Dzardys

fuky02

Hráč

4
28.5.2021 09:53

Zatiaľ som ho neoznačili a tak to radšej aj ostane nechcem si prihoršiť 🙂

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~76