Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Amir Polinko


RUffK0

Hráč

1
11.5.2021 00:50

Amir Polinko se narodil 11.4 1992 do vojenské rodiny

Otec byl voják Sovětské armády s hodnosti Poručík bojoval v Afghánistánu kde i poznal moji Matku a zachránil ji před Dělostřeleckou salvou Otec ve stáří začal mít sklony k alkoholu díky tomu co prožil ve válce . Čím víc pil tím víc se Matka s Otcem hádali a když to bylo čím dál tím horší vzal svůj Makarov a zabil ji dostal za to 20 let

Matka se narodila Afghánistánu do rodiny farmářů kde už od útlého věku musela pracovat s rodiči na polích. Když jí bylo 22 let začala válka která ji vyhnala z rodné vesnice kdy pak poznala mého Otce a po válce odešla s ním do jeho rodné vlasti

Já se narodil už v Sevastopolu kde jsem i v 15 začal chodit na Zbrojního technika kde jsem i studium dokončil a pak jsem nastoupil do Ruské armády jako Zbrojní technik kterého jsme dělal od 19 let až do 28 kdy jsem se po hrozné událostí kdy můj Otec zabil mojí Matku hned po tom co se to stalo jsem odletěl a snažím se začít žít od znova a zapomenout co se v mém životě událo


Powered by LeoSight IFS
LT~12

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Zchovankyo

520Kč včera v 18:47

Multis

153Kč včera v 18:01

ScruffyXd

50Kč včera v 15:17

Nejnovější uživatelé
Patrines

Registrován 14.5.2024

Amounek

Registrován 14.5.2024

Rimrlik

Registrován 13.5.2024