Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] FFA ( Úřad pro civilní letectví )


Honzik77

Hráč

1
27.9.2019 22:43, naposledy upraveno 27.9.2019 22:54 uživatelem Honzik77

Název frakce: ÚPCL ( Úřad pro civilní letectví )

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: Antonio De Ruzio

Startovní kapitál: 100000

Popis frakce: - Co frakce dělá?: Vytváří letecké průkazy a nasledně je prodává hračům civilstům může i prodavát helikoptéry a letadla - Co frakce potřebuje?: 4 civilní auta pro zaměstnance a 1 sanitku a 1 hasičské auto a 2 dodávky.. - Kde bude mít sídlo?: na letišti LS tam se udělá interier kde budou kanceláře - Kdo by frakci vedl?: Já Antonio De Ruzio byl sem na mnoha serverech ředitelem i zástupcem.. rád dělám letecké průkazy.. a frakce by mohla přispět i k letání převozům třeba zakáznám že musí hráč převezt letadlem do LV nějaké potřeby ke stavění rekonstrukcím ATP...- Byla by frakce k užitku?: Ano byla protože hráči potřebuji letecké průkazy takhle tam vzniknou airlonky třeba nebo převážecí firma myslím že tahle frakce se tam ujme a rozhodně nebude zbytečná já bych jí vedl nejlíp jak bych mohl bral bych jen zkušené hráče.. co se vtom vyznají.. 

28.9.2019 07:43
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Honzik77

Hráč

1
28.9.2019 09:10

Já myslím že ne protože IZS potřebuje letecké průkazy aby to rp bylo reálnější a čím vic leteckých průkazů tím víc lidí co si vytvoří nějaké letecké převozy atp...llp

28.9.2019 09:19
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Honzik77

Hráč

1
28.9.2019 10:09, naposledy upraveno 28.9.2019 10:15 uživatelem Honzik77

Bude tam právě dost lidí, budou tam instruktoři, vedoucí provozu, dispečeři kteří budou schvalovat lety, záchranáři kteří budou na místě nehod a mechanici/hasič kteří budou opravovat letadla jako rp a na místě nehody tam budou zachraňovat..... budou tam lidi co tam mají být

28.9.2019 12:06
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Honzik77

Hráč

1
28.9.2019 12:18

Příhlasí dost protože tam budou letadla a hráči rádi létají z letadly...  a myslím že to není zbytečné protože fakt se tam vyplatí pro IZS letečáky aby to rp bylo realné ale to už je jedno

28.9.2019 12:25

Ať se tu dlouho nedohadujete, tak to tu uzavřu.

Žádost mi přijde nedostatečná na to, abychom ti svěřili něco tak "nebezpečného" jako jsou letadla - tam potřebujeme jistotu dobrého RP a zatím tě na serveru příliš neznáme. Dále chybí druhý zakládající člen.

Zamítám a zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~39