Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

stiaznost na internetoveho hrdinu Falleagle


14.5.2021 19:25

Cus

tento frajerko ma zabanoval na 5 dni za DM, Car-DM, mal som IC dovod, + ten typek zametoval ze ma spoznal aj ked som zmenil imidž + veh. ( ale to tento adminko asi nedokaze)

Nasledne sme bojovali a po boji som mu nasledne upravil auto, aby sa nabuduce... vlastne to je IC vec :)

ked admin spomenul ze som vytiahol noz a pouzil sprej, tak to bol miss, je vidno ze som zmackol aj F3(kedze jeden prst mam skoro cez 2 tlacitka xd )

neviem co furt opakoval s tym neerpenim... nasledne malicky adminko nezvladol situaciu  a zacal sa povysovat ci viem kto je KEKW( jasne, viem kto si, mas to aj v popisku videa :* )  a ze to spoznam :D 

nasledne povedal ze mu to je jedno ze bude na webe ze svoje jednanie dokaze obhajit, tak som zvedavy

tu mate videjko: https://www.youtube.com/watch?v=RXF-16VUaQs&ab_channel=number21 

 

neznamy#4508 udělil za tento příspěvek varování: Porušení globálního pravidla číslo 1, nevhodný název příspěvku
14.5.2021 20:08, odstraněno 14.5.2021 20:10 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
14.5.2021 20:49



''Vytáhl jsi SprayCan ( Spray ), který nemáš ani v attach, ani v /status, tudíž nebyl na viditelném místě. neproběhlo žádné jiné /me a ani /do, jež by naznačovalo že by jsi od někud vytáhl ( ignoruji tímto /ame, protože Spray nebyl viditelný a ani jinak zjištitelný). Takže pokud taháš plechovky spraye v zadku, gratulka, na tohle bych asi neměl svěrač a ani koule.''

Sam vies ze ten sprej mam bindnuty(dava ruku do vačku a vytahuje sprej(nvm presne ako to tam mam)) a ze som missol klavesku :) a pokial viem ani on nemal zaRpene ze ma sprej :) skoro kazdy hrač to nema :* tak tu nerob ''dvoji metr'' . to aby som si daval do statusu ze mam aj mobil vo vrecku, pepek

+ sa douč vyrazi, PG= nerealne akce ,nadlidske schopnosti , ja tam ziadny PG nevidim a ten AP som uz vysvetloval, tak tu schvalne nemusis furt na to poukazovat ked nemas uz na čo a nevies si priznat chybu ty banersky profik  :*

 

''samozřejmě bez jakéhokoliv /me a /do. Abych tě tolik nehanil, tentokrát jsi si zbraň zaerpil a k tomu jsi nezaerpil jinou, než jsi ve skutečnosti držel'' 

je to vidno v tom videu + hra tam rolu amečko mudry adminko :*

 

 

'' Co ti ale zde chybělo bylo /me a /do na to, že jsi to auto rozbil na šrot :)''

+ neviem odkedy sa tu Rpi do /me /do ked mlatis do auta :D  (S2K, S2RP ti asi nic nehovori )

+ uz nas niekdy spectoval nejaky admin ked sme rozbijali auta ako cartel, len sa opytal ci mame ic dovod a odisiel, tak si tu prosim nerob vlastne pravidla 

 

''Dále bych zde rád zmínil tvé arogantní jednání.'' neviem co je na tom arogantne :D skor sem pridaj ty tu tvoju neorezanu aroganciu :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~50