Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o udelenie unbanu

1 2



Cheedoe

Hráč

2
18.5.2021 16:51

Zdravíčko, chcel by som sa ospravedlniť za trolling ktorý som tu robil posledných pár mesiacov pred tým než som dostal ban, prešlo niekoľko mesiacov a poučil som sa zo svojích niekoľkonásobných chýb, momentálne nemám čo robiť v karanténe a chcel by som z času na čas zavítať na server a zahrať s pár ľudmi. :( :C :) :/ :P :D :" :] :[ :_.-.-.-.-.-.--.-.-._:_:"_odaaaasdmsasdôasôdk,asdôasl,dmasdôa

18.5.2021 17:07

rozhodně jsem pro, věřím mu že se poučil z jeho trollingu a DMkování, taky jeden z hodně mála lidí co znám co dokážou cokoliv fakt perfektně zaRPit a žádný detail nevynechat, prostě a jednoduše člověk co perfektně ovládá RP😌😌😌

Jaucuko

Hráč

11
18.5.2021 17:28

Jako člověk, který se na tvém banu podílel a tvé chování znám už dlouho jsem absoultně proti tomu, aby ti byl unban udělen. Jelikož tě znám už ze SAMPu, tak pochybuju, že se polepšíš. Tvoje bany nesouvisí s porušením pravidel kvůli neznalosti, chybě typu špatnýho zarpení situace, ale jednoduše kvůli trollingu.

Cheedoe

Hráč

2
18.5.2021 17:33

Tvoj názor nemôžem brať ani vážne bráško takže nič no počkám si na vyjadrenie vyššieho postavenia :D :D :D

18.5.2021 17:43

@Jaucuko i přestože to neustále jen trollil neznamená, že to bude trollit i nadále, třeba se po všech jeho banech polepšil, ale to ty ani já vědět nemůžem.. to, že znáš jeho zkušenosti ze SAMPu neznamená že bude dělat to samé i na MTA.. každý si zaslouží druhou šanci, to je to na co narážím.. avšak, nechme toho kdo mu dal ban se vyjádřit, nebudu přidávat zbytečné komentáře 😉

arrin

Hráč

6
18.5.2021 18:10

myslím si že je dobré odpúštať :D z chýb sa učíme ;)

koblst

Hráč

26
18.5.2021 18:46

Tak co druhej Cosmmo, ikdyž ma více banu než on... Ale on se poučil. (podle mně)

bit

Hráč

50
18.5.2021 19:27

Líbí se mi že s sebou vzal chábry co poslouchaj jeho rozkazy jako opičky a podporovali ho...

Cheedoe

Hráč

2
18.5.2021 19:30

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD tak to si frajer

 

18.5.2021 19:50

@bit well, když si napíše o unban někdo, koho si měl na Skimu v oblibě a rád si s ním RPil, tak nevidím problém ho podpořit v tom aby ten unban dostal

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~133