Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Banán neprávom


Jacmen007

Hráč

10
19.5.2021 20:07

Zdravim píšem tu lebo som dostal ban od Admina/ky Rezekvitek za nonrp injures pri čom sa stalo to že išiel som po hl. ceste keď v tom do mňa nabúral typek v zelenom bmw 520I  pri čom som bol v Ford Raptor F150 a mal som zdvyhnutú hydrauliku a z ničoho nič do mňa nabúral  a prebugoval mi koleso cez obrubník a spadol som z mosta do vody v tom som dal report na hrača a prišiel rezekvitek a povedal kde mam injures pri čom som spadol do vody a neriešil toho hrača a dal/a mi rovno ban na 5hodin za nonrp injures tak preto si žiadam o unban

Rezekvitek

Hráč

8
19.5.2021 21:19

Byl to nováček co neuměl řídit. Tebe jako určitě zkušeného roleplay hráče místo "aaaaa on mi naboural do autíčka dej mu ban" Mohlo napadnou RPit zranění. Z mostu tě neshodil žádný bug, ale to že si měl tu tvoji parádní hydrauliku, supr vysoký kolečka a ten patník byl malej. 😉 

Když si byl požádán o RP zranění napsal si /status mokrý

Bany za to, že hráč nedal přednost z prava se bohužel nedávají. Ještě něco? Ja myslím, že stačí

Příště až někoho nahlasíš, že porušuje pravidla, koukni se, jestli Tvé jednání je v pořádku. 

Zamítám.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~28