Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Hráče - Metagaming


21.5.2021 13:49

Zdravím, před pár dny se ke mně dostala nahrávka od kámoše který nahrával jednu skupinu lidí na Discordu.

Jednoduše řečeno, polovina lidí tam metovala ( Na konci videa vidíte seznam lidí ve Voice ), helper @Phobios s tím nic nedělal a zatajoval celou tuto metu která se na jejich Discordu děje na denní bázi. Následně mi někteří hráči z této skupinky říkají ať dostanu ban, zatím co oni si tady metují každodenně. Bylo by tedy dobré tyto hráče potrestat dostatečně dlouho aby si uvědomili chybu a nejlépe i vyhodit helpera @Phobios který se hrál jako kdyby se nic nestalo ( Helper by mněl jít hráčům příkladem ). Taktéž tam je @Puding jako OOC dohled která ale i tak nevidí do každého kanálu, takže tam není moc platný dohled, protože si můžou metovat i v jiných kanálech kde ona nevidí. Děkuji za přečtení stížnosti a posílám odkaz na video.

https://www.youtube.com/watch?v=WrVBW8aR3Gk - Doporučuji kouknout celé video.

21.5.2021 14:33, odstraněno 21.5.2021 14:43 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
21.5.2021 14:35, naposledy upraveno 21.5.2021 14:35 uživatelem Derbo

Ahoj, to byl od tebe spíše Zdravý Rozum že sis chodil s AK-čkem po ulici s prostřeleným hrudníkem jen tak, taktéž bys mně ic neznal protože tam byl hráč se stejným skinem, tak jsem ti radši řekl ať se odpakuješ.

21.5.2021 14:37, odstraněno 21.5.2021 14:44 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Drelamond

Hráč

9
21.5.2021 14:44

Si borec, tak daľej.

nnRayy

Hráč

29
21.5.2021 15:25

Celkem trapas od Derba. Hráč, který má 26 banů si bude stěžovat. Ke Schitzu se ani nevyjadřuju, pomlouvá celý Skimo A-T a pak tam s Killerem a Pročkem baví jak nejlepší kamarád. Meta tam žádná nebyla, ano discordu jsme se bavili, ale vše, co se řeklo, zaznělo i IC. Tak cs

21.5.2021 15:26

Ahojá Derbo. :D

Je pravda že jsem tam asi tři - čtyři dny byla s nimi. Sami mě o to požádali. Nakonec jsem se na to ale vykašlala protože za jedna - ten přístup do IC roomek mi poměrně chyběl, a za dva jsem se stejně při tom množství serverů kde jsem, do toho jejich prakticky nestíhala dívat.
Párkrát jsem s nimi napsala, tím to ale končilo.. To je tak nějak k té mojí části. Teď k hlavnímu "tématu"..
K datu 14.5.2021 mi byli poslány logy. Přesně z té hodiny, kde jsi byl s klukama na TSku(tedy z hodinky ze které je video). A když se tak koukám na časy a na to co si říkali..ano, sice spolu mluvili na TS, a sice si řekli že pojedou tam či onam. Problém je, že meta to je pouze pokud si to nijak nesdělí IC a stejně se tam nějak sejdou.
To ale nebyl případ na tomhle videu. V logu co mám je totiž vidět i jejich komunikace na vysílačce.
Takže to nebylo jakože "Bro jedeme do SF" a jeli hromadně do SF, ne - dali si vědět na vysílačce a teprve poté tam opravdu jeli. Můj názor? Každej někdy něco zmetuje, i když nechce..stačí, že si to prostě neuvědomíš a bum, už to jede. Ale každej jsme taky určitě zažili ten "řekni mi to IC" moment..a to je to, co se právě odehrávalo v čas kdy jste volali..:)
Plus..kde máš tu metu od Phobiose? Protože toho na videu nevidím už vůbec..
Nemyslím si, že by dělali něco špatného, minimálně poté co jsem viděla logy.
Pokud budeš chtít konkrétní screeny a podobně, klidně ti ukážu něco málo na DC, tady to ale vytahovat nebudu. Téma uzamykám a beru to za vyřešené. Pokud ho tak ale nebereš ty, ozvi se jak už jsem řekla - na DC.


Powered by LeoSight IFS
LT~104

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024