Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Problémy s připojením na server


Holub

Hráč

45
22.5.2021 22:12, naposledy upraveno 22.5.2021 22:19 uživatelem Holub

Celé MTA promazáno, čistě mods promazáno, začalo to takhle dělat od dnešního odpoledne.

Od dnešního odpoledne mi blbne připojení na server. Je to myšleno tak, že se na server ani nepřipojím - během připojení se zobrazí tahle šedá divná věc, neskočí logo ani login screen, nic. MTA je pak nutné restartovat na prasáka přes odhlášení z účtu. S tímhle se už potýkám od poslední restartu (neviděl jsem polepy, nešla rádia...) v cca 21:52.

Přikládám video:

Je dost možné, že je to něco spojené s pozicí přihlašování - při vjezdu do BB u G66 mi to na vteřinu dvě dneska seklo.
Je dost možné, že je to chyba nějakého updatu, pač do dnešního dne mi to nic takového nedělalo.

clientscript

Dle clientscriptu je poslední záznam cookie loaded.

Argumentace ohledně komponentů
GTX1050, i5-9300H, 8GB RAM, SSD - nemyslím si, že bych s tímhle měl mít na serveru problém. Tím tuplem, když napojení zvládla i sestava z roku nežerchleba. Jestli jo, tak je něco špatně. 

Petriik1

Hráč

32
22.5.2021 22:16, naposledy upraveno 22.5.2021 22:19 uživatelem Petriik1

Ahoj, občas se mi stane stejný problém. Já to řeším tak, že se připojím na nějaký náhodný freeroam server, který nemá skoro žádné stahování, následně se pak ze serveru odpojím a připojím se znovu na Skimo, potom už to jde.

Jinak komponenty v noteboocích máme stejné.

 

 

EDIT: Také jak píšeš v komentáři níže, také se mi to tak sekne a musím MTA vypínat přes správce úloh, nebo dokonce vypnout celý notebook a znovu jej zapnout.

Petriik

Holub

Hráč

45
22.5.2021 22:17, naposledy upraveno 22.5.2021 22:23 uživatelem Holub

@Petriik1
Problém je v tom, že se vždycky během načítání něčeho (během té šedé a co je asi po tom cookie loaded) na Skimu sekne celé MTA. Tam není možnost jít do jiného okna, prostě nic. 

Jinak tvé řešení funguje, jen je to takové hodně... no, není to ani zdaleka ideální. I tak mockrát děkuju za (snad jen dočasné) řešení. 

22.5.2021 22:46

No momentálně mě nenapadá plnohodnotné řešení, každopádně pokud ti pomáhá to co uvedl Petriik, tak by měl stále běžet server s přesměrováním na staré IP (ten co má v názvu novou IP). Zkus se tedy zatím, než se to vyřeší, připojovat přes tento server, protože s tím přesměrováním by ti to teda snad už mělo fungovat (jakoby připojíš se nejdřív jinam a nemusíš manuálně překlikávat jiný server a pak Skimo).

4.7.2021 19:09

Ahoj @Rataj, když jsem kamarádovi instaloval Steam verzi GTA namísto Rockstaru tak se mu to hned v daný den začalo dít, možná to s tím má něco společného.

norio

Hráč

1
7.7.2021 11:23

mam to samé co mam dělat

 

Jacko88

Hráč

41
7.7.2021 12:30

@Holub taky jsem měl stejný problém, ale mě už to dělá asi od čtvrtka minulého týdne, předtím se mi to taky už občas stalo, jak je zde už vícekrát psáno, hodí mi to šedý screen a nemůžu alt-tabnout, ani se nijak dostat na plochu, přes vyhledávání sice můžu zapnout správce úloh, ale nemůžu se tam nijak dostat. Nefunguje alt-tab, ani pouhé kliknutí, prostě nic, takže já si většinou skočím pro jídlo nebo pití a restartuju celej notebook.

Víc se vyjadřovat asi nemá smysl, těm co se to děje to mají asi všichni stejné.

7.7.2021 13:09
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~52

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

sobota 16:00

Kdo je online?
golfik34

15Kč včera v 23:50

golfik34

15Kč včera v 23:49

golfik34

50Kč včera v 23:49

Nejnovější uživatelé
raxgax

Registrován 17.4.2024

Petronelus

Registrován 17.4.2024

westarSK

Registrován 17.4.2024