Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Staznost na Marco Rossi a spol


neznamy#2210

Smazaný účet

7
24.5.2021 16:21, naposledy upraveno 24.5.2021 16:31 uživatelem neznamy#2210

Zdravim

Chcel by som vam ukazat jak sa dnes rpi na skime,vo videu je vidiet ako na zaciatku zabijeme Marco Rossi je tam aj to ako na tom aute neni ziadna kamere keby sa chcem vyhovarat na nejake stopy co po mne ostali vsetko v pohode nic sa nedeje.Zrazu za nami zacalo ist cierne tahoe v ktorej sedel Marco Rossi proste nas prenasledoval,tak sme mu zdrhali nechceli sme to riesit s adminom.Potom sa na nas v ls zavesil jeho kamos s camam ktori sa volal Erik Larson ako je na 4:04 mali sme take tusenie ze mu hovori kde sme a nakoniec to bola aj pravda v 4:50 na videu ako vychadzam z mesta sa zjavila ta tahoe kde sedel Marco Rossi dobre neresili sme to hrame dalej,zrazu sa zastavil pred nami a vythihol PWD na 5:30 a zacal do nas strielat lenze to sa mu nepodarilo a dostal dalsie PK.A v 6:30 mozete  vidiet ako nam bura do auta svojim autom a su tam aj jeho kumpani tak sme zacali po nom zasa strielat kde vlastne v 6:50 sme zastavili auto a on dostal hit co je aj vidno na videu,on spravil vlastne to ze aj ked dostal hit tak si odskackal prec ako je vidno na konci.

 

Ake pravidla porusil ?

 

Revenge Killing-to ze ma isiel zabit pre to ze dostal pk

 

Chicken running-to ako si skakal na konci ked som po nom strielal,a behal z boku na bok

 

RP Injuries-nerpil ziadne zranenie proste si utiekol,ked dostal hit z glocku

 

Pravidlo 19

 

Video 

https://www.youtube.com/watch?v=PCpYR1dLgaE

 

Dvokaz o chicken runing (taky beh som ja daval na sawny)

https://www.youtube.com/watch?v=Hlfck5CBXkg

 

 

 

 

 

 

 

 

Peli

Hráč

27
24.5.2021 20:05

Naprostý souhlas,stalo se nám to samé s těmito lidmi a nejhorší je že si nedají pokoj.....

Wizzed

Hráč

4
25.5.2021 16:16

Furt jezdí mezi LV a Bayside, vždycky je tam vidím okrádat.. Nikdo to neřeší. 

25.5.2021 17:16
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~64

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024