Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na dva okrádače


Wizzed

Hráč

4
24.5.2021 16:58

Každej den tu potkávám dva týpky co furt jen okrádají lidi, denně mě okradou tak 3x a furt je jen vidím jak okrádají.. Jejich rp je že vyskočí z auta, namíří na vás, vše seberou a čus.. Totálně slabým rp.. Admin na to řekl že rp to je dostačující a tím to haslo.. Nepřijde mi normální okrádat a zabíjet tolik lidí denně, už mě to ani nebaví hrát, bylo by dobrý na tohle přidat nějaký pravidlo třeba nějakou sanitu nebo tak. 

Wizzed

Hráč

4
24.5.2021 17:18

Podle stížností co tu čtu to sedí na toho Marca Rossi.. Co vím tak má černý camaro s červenými pruhy a myslím že černý cadillac.

 

neznamy#4508 udělil za tento příspěvek varování: Double-post

Kozina

Hráč

27
25.5.2021 10:24

Proti přepadením jsou utvořeny bezpečnostní složky např u kamionu PSG (Phoenix Security Group) též i mi chráníme stačí mít naladěnou frekvenci na vysílačce kteří ti tu neřeknu kvůli metagaming ale určitá ochrana tu je

Wizzed

Hráč

4
25.5.2021 15:30

Ani PSA to neřeší přitom přece není normální aby se všichni báli chodit ven protože vás furt někdo chce okrást. Na to že u PSA bylo dost lidí tak si vůbec nevšímají toho že furt jezdí natankovat vedle policie.

25.5.2021 17:17
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Wizzed

Hráč

4
25.5.2021 18:58

Na forum bych to nepsal kdybych to neřešil ic.. Problém je ten že policie mě má úplně v prdeli. 

lupinek

Hráč

28
25.5.2021 21:04

Ahoj takže to shrnu jakožto člověk který je časově vytížen si rád odpočinu u jízdy kamionem ve hře. A na serveru mám rád celkově tu atmosféru ale když se musíš ohlížet na každém centimetru kam jedeš nebo tě okrade hráč. Každý den minimálně jeden přepad admin nereaguje PSA nereaguje. Bourat můžeš jak chceš až dnes se to njak vyřešilo sice banem na 5 hodin a já dostal báň na hodinu za urážky.


Powered by LeoSight IFS
LT~68

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024