Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ziadost o unban


25.5.2021 14:58

Zdravim, vsetkym prajem pekny vydareny biely den :)

 

Dostal som perma ban, ktory neviem ani za co... Jeden inteligent mi zrusil moje tapety, skor naseho klubu/gangu.

Kedze som mal na forume ban na 24+hod, tak som sa pridal na discord, a slusne sa opytal co je na tom porusenie pravidiel(+som tam poslal fotky), ked to mam IC (keby to bolo OOC tak by sa to dalo pochopit), v pravidlach som nic nenasiel, potom som si zapol disc(asi po7hod) a zistil som ze ma kickli :D potom sa pripojim do hry a zistim ze mam permu :D

Stavim sa, keby som tam dal kosak a kladivo, alebo znak nejakeho neg:rskeho gangu tak by to bolo pohode.

To uz ani pomaly nemozes RPit belocha a to este v bielom gangu XD

No nic, kazdy vieme svoje o niektorych adminoch, neprisiel som sa sem hadat, ale podat ziadost o unban + vysvetlenie.

video: https://www.youtube.com/watch?v=I-lkgPWXgwI&lc=Ugz-uto3bndrt1uAVOt4AaABAg

 

 

Jaucuko

Hráč

11
25.5.2021 16:32

Ahoj Numbere21.

Původně tvůj ban měl být na 48 hodin (díky mně), ale do rukou se mi dostali tvoje videa.

Myslíš si, že si frajírek machírek, když prorazíš motorkou plot, dostaneš za to trest a budeš se navážet kvůli tomu do Bači? Vskutku ne.

Další věc, tvůj nacistický dům. To, že si někdo udělá srandu z nacistů, dobře, černý humor apod. Ale vytapetovat si tím dům? Na roleplay serveru? Když jsme se bavili o tvým trestu nebo řešení tvého domu, tak nějak jsme se dohodli a souhlasili s tím, že se ti to smaže a budeme pokračovat.. jenže ty ne, ty si chtěl být opět zajímavej. Nemluvě o tvým neustálým spamu hákových křížů apod. Dal si to na discord a to, co si k tomu napsal, je to, za co sis ten ban vysloužil. 

Mohl bych pokračovat dál a psát ti tu slohovku o tom proč unban nedostaneš, ale člověk jako ty si to stejně nevezme k srdci.

 

žádost zamítám, zkus si podat žádost nejdříve 25.6., jinak tvá žádost nebude brána v potaz.

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~32