Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Marca Rossi


Wizzed

Hráč

4
26.5.2021 13:21, naposledy upraveno 26.5.2021 15:27 uživatelem Wizzed

Zrovna včera jsem hrál a potkal jsem Marca Rossi

 

Závodil jsem s kamarádem a projížděli jsme vedle kamionu načež Marco přijel a začal bourat do kamaráda, asi ho najebal 5x až mu sešrotoval auto.. Marco si nedal status, neerpil injuries a totální non rp driving.. Byl jsem na motorce a jel za ním (v tý chvíli jsme nevěděli kdo to je a chtěl jsem si zjistit jméno nebo aspoň SPZ abych mu mohl dát report.. Marco se otočil a chtěl mě ramnout jenže jsem mu uhl a jel pryč mezitím co on jel za mnou a napálil do kamene a ještě způsobil bouračku s dalším autem. Furt žádný injuries, status nebo něco takového. Po příjezdu policie sundal šátek a zjistilo se že je v OOC kamarád s policií. Btw nikdo nereagoval na to že si do OOC stěžuju. Ani po kontrole kamer (do kterých Marco také lhal) tak nikdo po něm nechtěl status i když na kameře šlo vidět že bourá. Navíc Marca úplně v klidu nechali a kamaráda odvezli do vězení jen protože vytáhl zbraň na někoho kdo do něj neustále boural a snažil se ho zabít. PSA absolutně selhali a celé rp stalo za hovno.

 

Marco porušil:

 

PG

 

Lhaní do /do

 

Non rp driving

 

Injuries

 

Dm

 

Odmítání rp

Vše co jsem tu uvedl jsem psal i policii ale nikdo na to nereagoval

A možná by se ještě něco našlo.. Klidně přiložím logy...

Edit: rovnou bych se chtěl zeptat jestli tu existuje něco jako petice o permu na hráče.. Myslím si že by Marco hnedka letěl. 

OurMatthew

Hráč

26
4.6.2021 20:19

Ahoj, "petice o permu hráče" neexistuje.

Prosím rovnou o doložení logů a pokud máš i něco navíc (videa, screeny), tak je tak mi je také můžeš poslat.
To samé Marco.

@Wizzed @Dexyy

OurMatthew

Hráč

26
7.6.2021 09:52

3 dny a nikdo nic, zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~50

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024