Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na neznámé hráče kvůli vykradení nemovitosti bez zachování poznámek


Holub

Hráč

46
26.5.2021 14:58, naposledy upraveno 26.5.2021 22:22 uživatelem Holub

Vzhledem k tomu, že report už na serveru čeká dvě hodiny (schválně hádejte kdo byl v Duty...) a nevypadá to, že by se mu chtělo se dostat dál do řešení, tak to házím sem.


Dnes, okolo třinácté hodiny jsem za Raymonda přišel domů (interiér ID 2162). Okay, bylo odemčeno, divné. Když Raymond vešel dovnitř, tak skoro všechny věci, co byly na stole, zde už nebyly (jen jedna sklenička na podlaze). Nikde žádná poznámka, prostě nic (krom té sklenice). Nyní je otázkou co přesně se stalo - od toho jsou tu tyto čtyři možnosti. Nejdřív ale přesná definice daného pravidla.

35. Vykradení zamčené nemovitosti vyžaduje předem povolení administrátora, který musí akci po celou dobu sledovat. Vykradení odemčené nemovitosti stačí nahrávat (video může být členem AT až 7 dní zpětně vyžádáno a jeho nedodání je trestáno). Je možné vykrást pouze nemovitost hráče, který je online, nebo je neaktivní po dobu 14 dní a více, pokud člen AT nerozhodne jinak. V případě frakčních nemovitostí záleží na uvážení člena AT. Každé vniknutí do domu a jeho vykradení musí být adekvátně sehráno, hráč musí na místě ponechat poznámku s informací o vniknutí a vykradení. Není možné vykrást trezor v interiéru (policie může zabavit nelegálně držené předměty v trezoru při domovní prohlídce dozorované GA+ a IC schválené soudem).

  1. Nechal jsem odemčeno a byl jsem online - v tom případě došlo k porušení žluté části pravidla číslo 35, neboť na místě nebyly žádné poznámky, které jsou dle pravidel nutností a to bez ohledu na to, zda je nemovitost odemknutá, či zamknutá. Asi nejvíce reálná varianta.
  2. Nechal jsem odemčeno a byl jsem offline - v tom případě došlo k porušení žluté a světlejší oranžové části pravidla číslo 35. Krom bodu z první možnosti je zde i porušení pravidla ohledně vykradení nemovitosti a vlastníka, který musí být online/neaktivní po dobu 14 dní. Pokud tedy někdo z AT nerozhodnul jinak (docela by mě zajímalo kdo).
  3. Nechal jsem zamčeno a byl jsem online - opět porušení žluté části. O této variantě ale pochybuju vzhledem k absenci poznámek, které si tohle pravidlo vynucuje. Je zde nutnost povolení a sledování celé akce v podání někoho z AT a silně pochybuju, že by tahle část pravidla byla vypuštěná.
  4. Nechal jsem zamčeno a byl jsem offline - to samé co výše.
30.5.2021 00:19
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Holub

Hráč

46
30.5.2021 00:20

@neznamy#598 Je v textu - 2162.

30.5.2021 00:22, odstraněno 30.5.2021 00:48 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~38

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024