Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Kam si mám jít stěžovat na PSA?


Wizzed

Hráč

4
26.5.2021 15:45

Za tu dobu co tu hraju jsem zjistil že PSA je úplně k ničemu, půlka z nich jsou jen arogantní hsjzlove co ze všech Maj jen prdel a je jim úplně jedno že se někde koná nějaký zločin. Už několikrát mě poslali do prdele s tím že jsem šel ohlásit zločin, kolikrát je slyším za dveřmi ale i tak mi přes hodinu nikdo neotevře, a když jo tak kolem mě projdou a nevšímají si mě.. Když jsem potkal policisty a říkal jim ze jsem volal 911 na to že mi někdo prostřelil kamaráda tak jsme čekali hodinu a půl a že jsem dokonce volal 3x.. Na to mi pani policisti s úsměvem odpověděli že jsem si spletl číslo se svojí mámou  .-. Jeden z nich je dokonce helper.. Nechápu. Navíc lidi zavírají jen tak. 

26.5.2021 15:52, odstraněno 26.5.2021 16:00 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Patryk

Hráč

24
26.5.2021 15:57, naposledy upraveno 26.5.2021 15:57 uživatelem Patryk

https://leosight.cz/forum/topic/5140

tlačítko "podat stížnost"

26.5.2021 16:05, naposledy upraveno 26.5.2021 17:12 uživatelem Dzardys

U onoho incidentu se spleteným číslem jsem ICly byl, mohu jen zopakovat danou odpověď. Pokud ti na postřelení několik minut neodpoví nikdo ze ZZS a PSA, ZZSku RPi passive (též známo jako jednotku z FNLV), bohužel ze strany ZZS už asi nikdy nebude dostatek aktivních hráčů.

Co se týče PSA, zkusil bych vychytat moment, kdy bude na serveru více jak 10 policistů a v tu chvíli nahlásit zločin. Kdykoli mi nikdo z PSA neodpověděl, zkusil jsem to touto cestou a vždy to vyšlo. A možná by to chtělo příště lepší přístup, než se do PSA pouštět, že jsou k h*vnu, jak jsi ICly udělal, ale to je IC věc.

Edit: Jinak jsem si v poslední době nevšiml, že by PSA zavřela někoho jen tak, a to s nimi spolupracuji více, než je zdrávo. Povětšinou akorát hráč nechápe zdravý rozum, případně absolutně ignoruje to, co PSA říká (př. včera bylo pánovi z odtahovky několikrát řečeno, ať neodtahuje vůz, přes neuposlechnutí byla PSA nucena vytáhnout zbraně a já stál před autem. Pánovi nedělalo problém mě srazit a ujet pryč, jen aby měl svých pár tisíc za odtah.) A mimochodem, co má IC záležitost společného s tím, že je někdo helper? Můžu RPit sebevětšího aroganta, ale nijak tím neporuším pravidla.

Dzardys

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~43

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024