Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PSA - Krajní porušení pravidla zdravého rozumu


Froxiss

Hráč

11
26.5.2021 21:31

Zdravím, mám tu jen takovou otázku než spíš stížnost po případě jestli mi bude uznáno za pravdu bude to stížnost. Tak je tu takový jeden háček co dělají PSA až příliš často... A to je prohledávaní vozidel.. Nedávno se stala dopravní nehoda kterou jsem nezavinil já ale policie která do mě nacouvala samozřejmě jsem ICly vybouch a začal nadávat a šel jsem na 10minut do chládku za nadávky veřejnému činiteli což by nebyl problém.... Problém je ten že za toho mi PSA prohledalo auto a odtáhla na jejich odtahovku. Samozřejmě ve vozidle byli zbraně na které by ovšem nepřišli kdyby jen tak for fun neprohledávali auto... Děje se to snad furt dokola jen za rychlost vám prohledají auto, což si myslím že hraničí se zdravým rozumem protože se mi v životě nestalo že by mi za rychlost nebo dopravní nehodu prohledal někdo auto. Pokud mám pravdu chtěl bych aby se tohle celé PSA řeklo a aby to přestali dělat páč mi to potom kazí  požitek ze hry a myslím že né jen mě.. Zrovna dnes jsem přišel a dostal jsem hned 3hodiny protože mi prohledali jen tak auto takže hned po práci jail tak můžu jít zas spát a zítra se těšit propably na další. Díky všem co měli tu trpělivost a přečetli si tento příspěvek.

Zeintar

Hráč

49
26.5.2021 21:54

Popravdě nevím, proč se na to (asi) nevztahuje povolení od soudu, jako je pro nemovitosti (ťuk). Neřešil bych to asi OOCly, ale spíše ICly, že tohle dělají. Nachytej je, až ti prohledají vozidlo (když v něm nic mít nebudeš, aby to u soudu mohlo uspět) a poté je dej k soudu, že ti bez soudního povolení prohledávají vozidlo. Popřípadě stížnost na jednotlivé členy PSA do sekce PSA stížností (Taktéž IC).

27.5.2021 16:32
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Froxiss

Hráč

11
28.5.2021 09:38

Nojo ale vy nemůžete jen tak si prohledávat auta. Jak by se tobě samotnému líbilo kdybych ti prolezl auta ? Určitě by to moc příjemné nebylo...

Holub

Hráč

46
28.5.2021 10:05

Froxissi, tohle je praxe, o které jsem měl již možnost slyšet. Pokud jsi známý případ (a je jedno, jestli jedeš v trávě, zbraních či čímkoliv jiném), tak o tobě Policie ví. A opravdu pro ně ani prohlídka takhle bez papírů není problém. To, že je to diskutabilní ohledně legality, je vedlejší. 

Pokud tě už takhle měli možnost vidět či už jsi byl zadržený, tak opravdu můžeš být na "watchlistu" či něčem podobném. Jsou zde cesty jak to řešit, ale nebudu je uvádět takto veřejně. 

 

OurMatthew

Hráč

26
4.6.2021 20:13

Nic proti pravidlům v tom nevidím. 

Máš zde soud a kontrolní orgány pro PSA, tak to řeš IC cestou přes ně.



Powered by LeoSight IFS
LT~59

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024