Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nová auto pro HZS a ZS


wallfall159cz

Hráč

1
28.9.2019 17:09

Zdravím drahá komunito a  A-týme přednáším vám návrh na změnu modelu sanitky a Hasičského auta. Našel jsem dvě dvojice které k sobě pasují jedna je SA coutry Fire  a druhá je Bone Country. Skiny k sobě pasují viz foto. Auta nepotřebují strobo nebod mají svoje majáky. doufám, že se vám můj návrh líbí

 

SA Coutry Fire Department 

EMS truck

fire engine

Seagrave Marauder I SACFD Engine 49 for GTA San Andreas

Bone Country Fire Rescue

EMS truck

Freightliner Bone County Police Fire Medical for GTA San Andreas

Fire engine 

Pierce Pumpers. B.C.F.D. FIRE-EMS for GTA San Andreas

 

 

28.9.2019 17:20

To se na mě nezlob, ale to určitě ne. Server jede v duchu low-poly reskinů, tohle k tomu vůbec nezapadá.

wallfall159cz

Hráč

1
28.9.2019 17:35

a změnit třeba přístup serveru z toho low-poly na standart a zaměřit se na tu ameriku ?

wallfall159cz

Hráč

1
28.9.2019 17:36

Aspoň co se týče aut ?

28.9.2019 17:55

Ne, neplánujeme na server přidávat reskiny stylem jakým to je na ostatních serverech. Měli jsme z toho rozhodnutí trochu obavy, ale nakonec se nebojím říct, že nedat na server reskiny (maximálně nějaké low-poly) bylo to nejlepší rozhodnutí, co jsme mohli udělat. A příště prosím nedělej double-post, pokud chceš něco dodat k existujícímu příspěvku, můžeš ho upravit ikonkou vpravo nahoře u příspěvku.

wallfall159cz

Hráč

1
28.9.2019 18:03

a jaké bylo to rozhodnutí zda se mohu zeptat ? Předtím skimo mělo reskiny ne ? Pokud jde o velikosti modelů apod tak to chápu. A taky chápu že nechcete být jako ostatní servery,tím pádem bych navrhnul spíše jít tou cestou té ameriky když všichni šli směr ČR.Ale finální rozhodnutí je na vás.

28.9.2019 18:22

No to rozhodnutí bylo a je, jak jsem již psal, že nebudeme žádné takovéhle reskiny přidávat.

Jedeme bez reskinů, maximálně s pár low-poly dodatky.


Powered by LeoSight IFS
LT~54