Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ziadost o unban


neznamy#5408

Smazaný účet

8
27.5.2021 21:44

dobry den, tak dostal som ban na 3 dny ale zaco? huh no predsa ma preslo auto no okk.... tak dal som ten skurveny /status a napisal  som  / / v bezvedomi  / / zlomena hlava  / / atd......  no ale ten admin more mi dal ban za non rp injuries takkk to je uz extremik nie ? :) co vy adminy  porozmyslajte trosku ze ja aj chcem hrat nesom tu ja jediny na tomto serveru ktroy uz po niektory mate na mna zasadnute hej ze :) tak ziadam o unban btw (je to uz moc ale)  dakujem vam :)

27.5.2021 22:00

Ahoj Marku,

RPení injuries se ale netýká pouze statusu, ano, dobrý status je polovinou úspěchu, ale zbytek musíš doRPit přes /do.

Tím, že zde budeš osočovat administrátory, si k unbanu moc nepomůžeš. 

Každopádně přeji hodně štěstí s unbanem.

Dzardys

27.5.2021 22:01, odstraněno 27.5.2021 22:29 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

bit

Hráč

50
27.5.2021 22:30

"tak dal som ten skurveny /status a napisal  som  / / v bezvedomi  / / zlomena hlava  / / atd..." No... jakoby zlomená hlava mi nepřijde moc RP, zvlášť když zlomit nejde... 

27.5.2021 22:44
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~46

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo