Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť


WOXOFF

Hráč

4
28.5.2021 19:48

Dobrý podvečer prajem. Tu znova WOXOFF.....chcel by som si znova poziadat o UB (https://leosight.cz/forum/topic/5275 ...minulá žiadosť) davam to sem koli tomu ze som tam nedostal ziadnu odpoved. No az na Michaela (dakujem za jeho cas ktory venoval jeho odpovedi :3)

 

 

No chcel by som po 5 dnoch UB koli tomu ze mi hranie na serveri velmi chyba,rad by som si po celom pracovnom tyzdni aspon cez víkend zahral (ban mi konci az v nedelu vecer) 

 

Takze milo prosim aspon aby si moju  ziadost niekto pozrel popripade sa vyjadril 

 

 

Z laskou WOXOFF a.k.a (:D) Jozeph Pedo <3

Jacmen007

Hráč

10
28.5.2021 19:53

Aj ja prajém pekný podvečer bol som spolupáchatel s Woxoffom(Jozeph Pedo) pri čom sme dostali ban na 1 týžden za všetko sa ospravedlnujeme a už nikdy sa to nestane s pozdravom Jacmen(Jax Wattson)

28.5.2021 21:46
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

WOXOFF

Hráč

4
29.5.2021 01:15

Je pravda že moja história banov je bohatá.Ale sám musíš uznať že posledný čas sekam dobrotu. Ešte raz sa za to prebugovávanie ospravedlňujem. Ale tak robili sme blbosti..... Pokúsim sa dobrotu sekať aj naďalej....sám sa ťahám v hre po súdoch a všelijaké vybavovačky......celkovo mi chyba mi posedavanie na benzínke s kamarátmi...... dúfam že som to napísal ako tak zrozumiteľne a že aspoň niečo sa vyrieši :D <3

 

---Pedo

 

 

 

 

 

 

 

 

30.5.2021 02:16
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~31