Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] DOLS Mechnic


Dominik1

Hráč

2
28.5.2021 23:50

Název frakce: DOLS Mechnic

Typ frakce: Mechanická dílna

Zakládající členové: Majtel: Mike spolumajtel: jacob

Startovní kapitál: 50000

Popis frakce: Zdravím frakce se jmenuje DOLS mechnic proč zrovna ta to frakce protože vlastně aby jsme opravovali auta aby to byla práce tak jak má a co musí udělat mechanik rád bych byl kdyby někdo s tím souhlasilo vlastně pro zaměstnance by to bylo jako RP takže by pracovali každý den a dal by jsem to vlastně furt aby to bylo správně pracovat sice vím ze sou 2 dílny jsi myslím ale jeste ta 3 dílna což by bylo fajn vlastně chápu peníze chcou každý ale musí vlastně mít zkušenosti s tím mechnikem a kdyby nemnel tak ho hned pošlu někam tak proto chci udělat pracu mechaniku a dílnu a třeba by jsme se spojily s těma dalšíma dílnama jako spolupráce což by bylo fajn mě nejde o prachy mě jde o to jaký by mneli zkušenosti aby tam byly zaměstnanci a kdyby tam nebyly zaměstnanci tak furt jsi to necháme a Budem pracovat jen z spolumajtelem rád bych byl kdyby stě souhlasily. Díky tomu bodů 3 dliny a možná by byla spolupráce z dalšíma. Díky a hezký večer

Zeintar

Hráč

49
29.5.2021 08:59, naposledy upraveno 29.5.2021 09:00 uživatelem Zeintar

Zaloz si frakci na úřadě za 1.000.000

 

Btw to co jsi napsal, je nejdelší 1 věta, kterou jsem kdy přečetl. 

Scor

Hráč

63
1.6.2021 22:46

Nevidím hlubší smysl v tomhle téma. Jak výš napsal Zein, frakci si můžeš založit na úřadě za 1.000.000,-. Tímpádem zamykám tohle téma.


Powered by LeoSight IFS
LT~53