Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o skrátenie


Jacmen007

Hráč

10
30.5.2021 09:34, naposledy upraveno 30.5.2021 09:37 uživatelem Jacmen007

Zdravim tu Jacmen a.k.a Jax Wattson. Dňa 23.5.2021 sme porušili závažné pravidlá s kamaratmi(Jozeph Pedo) a neviem ako sa volá druhý v hre (proste Barty) pri čom som si všimol že Jozeph Pedo si zažiadal o skrátenie o jeden deň ktorý mu Lexikonn  schválil tak preto by som sa chcel spýtať a poprosiť či by sa mohol dostať skrátenie aj ja popripade aj Bárty (proste som zabudol jak sa vola v hre) myslím že by to bolo celkom aj férove dať to každemu a nie len jednemu keď sme sa snažili aj spolupracovať v hre pri vyšetrovaní prebugovania sa a pripadnemu ukradnutiu vecí

Dôvod prečo mi dať skrátenie ?:Proste poviem to takto skimo je moja droga  bez ktorej pravdepodobne neviem žiť je to aj celkom vidno na nahraných hodinách pri čom cca denne tam hram 4-6 hodín .Ospravedlnujem sa Adminovy (Scot tak nejak sa vola myslím dúfam) za škodu ktoru sme mu chceli spraviť bolo to totálne proti pravidlám to si uvedomujem a sľubujem že takáto vec sa už nikdy nestane v hre mám dosť veľa povinosti a tento skrat čo som spravil s chalanmi sa už nikdy nestane prajem peknú nedeľu 

 

s pozdravom Jacmen/Jax Wattson

30.5.2021 15:50
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~16

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo