Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na hráče Rose Walker ( Scor )


KitzuInu

Hráč

34
31.5.2021 01:16

Odkoupily jsme si garáž v chinatown (2223) a také gate. Za gate se nacházela naše garáž a sklad (704) (viz. scrn)
Celou dobu byl sklad naprodej od města a nacházel se za branou takže jsme se nestrachovali že to někdo odkoupí, jednoho dne jsme se probral a sklad odkoupený a bratr mi říká že to odkoupil Rose Walker nebo-li Scor. Chtěl bych požádat prošetření a také o vysvětlení.

Přiložený odkaz: http://leteckaposta.cz/605978189

 
31.5.2021 11:55

Ahoj Kitzulnu,

nechápu předmět tvé stížnosti. Tak to prostě někdo koupil před tebou, to je prostě běžné. Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Nevidím důvod, proč by měl Scor být nějak potrestán.
Hezký den.

Dzardys

Scor

Hráč

63
31.5.2021 13:58

Ahoj,

hezky jsem si pročetl tvoji stížnost.

Je to dle mého názoru úplně stejná situace, jako dům a garáž. Aneb ten, kdo si koupí dům (ten dražší interiér), tak vlastní tedy ten pozemek a může si koupit i tu garáž. Na tuhle situaci tady je už mnoho případů.

Samozřejmě, pokud by to byl tvůj mapping, či něco takového. Tak pak by to bylo pochopitelné, že jsem ti to nemohl koupit. Avšak tahle nemovitost, tu už je rozhodně déle, než aktuální Skimo.

Doufám, že jsem ti to objasnil z mé strany. Avšak na finální verdikt čekej od výše postaveného administrátora. Takže zatím.

KitzuInu

Hráč

34
31.5.2021 14:19, naposledy upraveno 31.5.2021 14:20 uživatelem KitzuInu

Jak tady uvedl Dzardys.: Kdo dřív přijde ten dřív mele. Tímpádem by mi měl patřit i ten sklad mě. Počkáme si jak to vyřeší vyšší třídy adminů aby jsme se tu nehandrkovali, jak děti v předškolních letech.

21.11.2021 10:38

Ahoj, vzhledem k tomu že je problém už nějakou dobu(půl roku skoro) vyřešený, tak stížnost zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~68