Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Matthew Sefis


Drelamond

Hráč

9
1.6.2021 12:33

Zdravíčko, tu sa idem vyjadriť k mojím posledným banom, nech tu je aspoň vidno jak sa banuje.

Toto forum, nemá poškodiť nikomu len chcem ukázať adminom to čo nedoriešili.

 

Ban 1.

Jedného pekného dňa si RPím , napadlo ma že čo keby som sa IC sfetoval a išiel troška sa prebehnúť na benzínku , tak fajn, lets goo.

Sfetoval som sa a dal som si status že mi preplo....

Dal som si /nude a idem si na benzínku montgomery :DDDD

idem si pri ľudí a utekám si tam jak keby sa nechumelilo , príde admin a začne riešiť kamaráta ktorý robil toto isté , myslím tú nahotu (lenže status nemal borec :D @Samik) Tak hráčom to bolo vyložene jedno, ide o to kto mal zapnute NSFW , kto mal tak videl a zas naopak kto nemal tak nevidel nič. 

Tu pridávam screenik jak som ten status mal + som dostal pk len tak :DDD

Je tam vidno jak som už mal loading čo je jasný ban, ban bol taký že porušenie zdravého rozumu.

Pokiaľ viem tak som mal dôvod behať nahý, ked som bol IC sfetovaný a preplo mi.

+ Už som si písal o unban lenže nikto sa nevyjadril a locknul mi to.

Tu pridávam to forum: https://leosight.cz/forum/topic/5261

 

Ban 2.

Bol som IC s borcom (@number21) ktorý mal v dome h*tle*a a samé nacistické srandy.

Bol som len IC s ním a RPili sme srandy proste nič zlé a žiadné pravidlá porušené, proste potom dojde daľší borec k nám (@Samik) spolu sme tam normálne RPili, len som sa ic vychcal mu do rohu izby lebo mi to IC povedal :DDDD

Tak potom leavnem , ráno sa napojím za moju main postavu a normálne si RPím HZSku a jak vidím čas, tak som išiel do školy , vrátim sa a vidím že som bol zabanovaný za propagovanie nacizmu+nonRP, ked som len tam sedel. Ban som mal na 3-4 dni cca to už si nepamatám.

Takže som to začal riešiť s matthewom a on mi napíše na dc toto:

Takže, je vidno že ten ban mi dal neprávom , tak som to začal riešiť s jaucuko-m , ktorý mi následne napísal toto:

Hovorím si že super, ideme to riešiť. 

Lenže, on mal prácu , to chápem proste nemáte čas, lenže mohol to nehať inému adminovi na starosti.

Tak som napísal na váš email teda na ratajuv, tam mi zas odpovedal takto:

Mal som ban na webe, nemal som ako napísať na web, tak som im ešte raz napísal... (sr za chybu v tom mailu)

Riešil som ban v hre , on odpísal len na web... úplne na niečo iné o čo mi išlo.

Oni dali unban na webe Numbrovi a nie mne :DDDD

Tak čakal čakal a čakal až na posledy sa to nevyriešilo vôbec , tak som si počkal na unban.

 

Ban 3.

Dneska som si robil truckera, tak som využil /glue a truck som si odtiahoľ auto, išiel som tak len cca 2 min.

Stopol ma scor a následne som sa mu ospravedlnil a napísal som že už to robiť nebudem sľubujem.

On Napísal: Já te banovat nebudu. (Odišiel...)

Dôkaz

:

Chcem dodať že to /glue som využil preto lebo benzínos došiel :D

Takže ked si to zhrnieme, tak nerobte nič a byť v chillu, hlavné robiť si dôkazy!

-Drelamond :)

 


Powered by LeoSight IFS
LT~26