Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Report - Kolpanek (Metagaming, mixing)


2.6.2021 17:41

Vážení administrátoři, vážení hráči, 

 

Toto nebude dlouhé jako obvykle, bude to krátké a stručné. IC jsem zjistil, že Kolpanek (Patrik Lovecký) jest v ZZS a HZS, má vysoký plat a porušuje nějaké IC zákony. Ještě jsem si to IC potvrdil, zeptal jsem se, zda má opravdu stejný plat jako já v ZZS, a poté jsem viděl, že vyhlásil náborové řízení jako kapitán. Pochybuji o tom, že kapitán HZS má plat 24 tisíc, tudíž jsem na něj podal IC žalobu. VIZ TOTO

 

Po ani né jedné hodině se Kolpanek ozval skrze IC email mistrovi Dzardysovi (řediteli ZZS) o tom, že podává výpověď. Dzardys mi to poslal, nejspíše kvůli tomu, jak o mně říká že jsem "pičus". (Actually dobře, to mi nevadí. Pičus jsem, whatever). Neuvěřitelně mě irituje ale to, že tu výpověď podal IC. 


Otázka je ale: "Jak?". 
Vždyť přece IC žaloba skrze soud 2.0 není veřejná, ne? Jedná se snad o soukromou korespondenci mezi vrchním soudem a žalobcem, a to buď skrze email, nebo poštu. Jak tedy mohl IC vědět o tom, že jsem podával žalobu? To jako čekal na silnici v LV s cedulí "Pošto zastav, zda mě náhodou někdo nežaluje", nebo co?

Pokud Kolpanek bude mít dobrý důvod na to, aby o tom věděl IC, tak se OMLOUVÁM a stížnost stahuju. Každopádně o tom silně pochybuji. (A mimochodem. To, že jsi stále předseda kongresu neznamená, že vidíš všechny žaloby. A žádné passive RP "Oni mi to dali vědět", nebo "Oni by mi to měli dát vědět" neexistuje.) 

 

Lásku a mír, 
Zchovankyo.

2.6.2021 18:11, naposledy upraveno 2.6.2021 18:12 uživatelem Kolpanek

Zdravíčko,
Za 1. chci se omluvit za urážky na tvou osobnost, byl jsem "rozhořčen".
2. Ano, chybu si uznávám... vůbec jsem si neuvědomil, že to ICčkově nevidím, že to je dopis. 
Tudíž, pokud by mi AT udělil trest, tak ho s radostí přijmu. 

3.6.2021 07:48, odstraněno 3.6.2021 08:32 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~56

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024