Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban neprávom


WOXOFF

Hráč

4
5.6.2021 01:12

Dnes 0:53 som dostal ban za zdražovanie rp na 24h. Uznávam zdržoval som. Ale len kôli trjto veci,:

Stopli ma policajti normálna kontrola, vypýtali si doklady a išli do auta.Kedze som mal pdw tak som zavrel okná (tint) a podal pdw (pridávam poznatok že malo sklopenú pažbu) môjmu kolegovi.

Vystúpil som v pohode prehľadali ma a sadol som späť do auta.Zase bola chvíľu pohoda a zrazu že chcú prehľadať kolegu....kolega medzi tým hodil pdw na koberček pod nohami.Ked vystúpil a začali ho prehľadávať tak ja som pdw zakopol pod sedačku ktorú som znížil dole.

 

Potom sa polícia rozhodla prehľadať auto. Ich rp prehľadávania bolo "/me prehľadáva celý int. auta včetne korby" z tejto vety našla policajtka moje pdw. Hlavne keď vykrádate auto (prehľadávate) tak treba omnoho viac vecí ako napríklad:/me prehľadáva prednú (priehradku,kufor,atd...) následne /do našiel niečo? a za tým /sance. Tak mi to bolo vysvetlené Pudingom a RozhodneNeBacom.

 

Ďalej išlo o to že prehladala interiér teda a dala /do našla PDW? odpovedal som /do f je schovane pod sedačkou.Hned potom policajtku osvietilo a pozrela sa pod sedačku a pdw našla.

 

Vtedy som si dal report a čakal.Zacali po mne kričať že mám RPiť.Povedal som že keď tam to pdw dá a zoberie ma za nelegálny tunning na aute ako ma chcela zobrať. Že nech jej to pdw admin dá keď uzná že ho naozaj našla.

 

Keď som sa tak rozpísal tak vlastne nejde o metu ale o non rp (vykradnutie) prehladanie/najdenie auta/veci. 

 

Neviem aká bola druhá pani policajtka ale jedna z nich bola Rossie Ballas/Vallas (ospravedlňujem sa nepamätám si) a tá druhá netuším

 

O tom vykrádaní viem sám ako sa ma RPiť lebo som prednedávnom vykradol auto s cca 2vetami. Prišiel @Puding a @acaBeNendohzoR a vysvetlili mi že mám používať/me /do /sance 

Takže dávam sťažnosť na adminov rovno: každý udáva pravidlá inak....jeden povie to druhý to.

Sám sa čudujem že PSA prechádza toto prehľadávanie vozidiel (jedna veta a vybavené) pri vykrádačke dobre že nezodrieš klávesnicu aby si niečo našiel.

Záver:ide mi o to že by som chcel odstránenie/zkrátenie banu z dôvodu nonRp PSA 

Report riešil @FLYER a @SovietDog

 

 

 

 

 

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo