Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zrušení nebo zkrácení banu


FuryyK

Hráč

12
6.6.2021 14:55, naposledy upraveno 6.6.2021 14:57 uživatelem FuryyK

takže ahoj , mé jméno je FuryyK a chtěl bych požádat o zkrácení/zrušení banu od Rezekvitek tady Rezekvitek říká že šlo tedy o metu nikoliv o žádnou metu se nejednalo ta postava je stará cca 1 měsíc jen se mna ní nehrál především hraji za Katarinu Jacksonovou, ale to je ted jedno a ted tedy k tomu jak to začalo,  tak normálně sem hrál a jenže spadla mi tak sem si řekl tedy že začnu rozjíždět i tu druhou postava Anna Cruz tuto postavu sem si dělal kvůli přihlášce do psa tak jsem normálně hráli pak přijeli psa jelikož mě nevzali do psa tak jsem ic byl naštvanej na psa takže jsem  kopl policajta pak jsem tedy začal utíkat jelikož jsem se mu ztratil šel sem opět na k autoškole, a tam najednou přijeli psa  policajt neerpil když naboural okolo 50 km/h a narazil čelně a vystoupil jen tak ic jsem měl nervyx nadával mu použil na mě taser spacifikoval a dal ke zdi jelikož jsem nebyl hlídanej tak jsem začal pomalu utíkat vše bylo zaerpeno. pak opět použil taser zaklekl a pak přišel ten ban od Rezekvitek. Ano něco bych mohl zaerpit lépe uznávám ale ban na 3 dny za údajnou metu když jsem ani nemetoval to se mi zdá celkem divný nechci tu být nějak zlý na Rezekvitek ale učitě budu rád za brzkou odpověd s pozdravem FuryyK všem krásnej den

 

@Rezekvitek 

Rezekvitek

Hráč

8
6.6.2021 15:20, naposledy upraveno 6.6.2021 15:20 uživatelem Rezekvitek

ahoj, nemám problém se zkrácením, když mi objasníš pár věcí. tvojí ilegální kámoši (vidlička a asiat) z tvé main postavy, katariny, se nějakým ohromně zázračným způsobem kamarádí s tvojí altkou která má 0 hodin. není mi jasný proč bys tohle vůbec dělal ale pokud mi pošleš logy z toho dne s tím jak se vaše postavy seznámily, dám ti unban. (pro chudáky přihlížející, nebanuju ho za to, že se alkta kamarádí se stejnými lidmi, bylo tam nějaké illegal drama) můj discord máš, čekám na odkaz na logy

 

FuryyK

Hráč

12
6.6.2021 15:25, naposledy upraveno 6.6.2021 15:29 uživatelem FuryyK

ahoj Rezekvitek děkuji za tvou odpověd jen tam ten čong byl jen u autoškoly všichni lidi co tam byli tak sem je ani  neznal :) jen tam prostě byli tot vše šel sem tam dělat řidičák ale jenže sme se k tomu nedostal tot vše ale logy že nešlo o metu ti rád pošlu :)  s pozdravem FuryyK :)

 

@Rezekvitek

Rezekvitek

Hráč

8
6.6.2021 15:33

krása, přesunem to  na discord do pms ;) 


Powered by LeoSight IFS
LT~31