Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

vyjadrenie sa k členom AT/žiadost o skratenie banu


PikoMan3000

Hráč

3
6.6.2021 15:24

Zdravim chcel by som sa vyjadrit ku členovy AT konkretnejšie ku @Rezekvitek na profile ma napisane ze mu je 17 pričom mu je tak max 14 informaciu mam od kamarata čo snim volal vyjadril sa ku tomu ze to je totalne decko timto ukončujem tema o jeho veku.raz sme snim riešili report a mali sme dôkazy ze tipek neRPil fear a zbran si proste vytiahol z riti na miesto došiel rezekvitek a začal riešit report extremne to zdrzoval a nechcel im dat vôbec ban (asi jeho kamarati neviem)pričom jasne porušily pravidla nasledne dostal ban iba jeden z nich a mali dostat obaja a nikoho z nas sa neopytal ze ako to chceme riešit či ban alebo ponaučenie povedal som mu ze toto na neho vytiahnem pri podobnej situacii tim sa dostavame k problemu ktory som sem prišiel riešit ban som dostal za pravidlo 3 arogance voči ostatnim hračom a pravidlo o PK. v tu chvilku ako som sa respawnol som videl mojho kamarata ist okolo tak som na neho zapiskal aby ma zobral nasledne mi rosie dallas pisala PM ze sa mam vratit pred nemocnicu tak som tam nakoniec došiel nasledne došiel rezekvitek a rozhodnenebaca a začala sa diskusia v ktorej som bol arogantny to uz akoze nemam pravo ani slobodne komunikovat ????? musim byt na kazdeho mily a pchat sa mu do riti?hlavne ze rezekvitek povedal na to ze som mu ukazal dôkaz(video) natočene na mobile na čo som mu odpovedal ze mi natačanie neunesie komp čo okomentoval slovamy ze hrajem na mikrovlnke čo berem ako urazku lebo nie kazdy ma peniaze na nadupany PC takze timto to beriem ze AT moze hovorit skim chce hoci ako nezalezi na tom či ho uraza alebo niečo podobne v komunikacii som nepouzil ziadne vulgarizmy iba rozumne argumenty a vyjadrenie k rosie dallas nahanat ma v 2 autach a snazit sa ma iba prejst je total RP timto to tu asi ukončim som si isti ze na toto mi odpovedia az potom čo mi ban skonči a nič to nevyrieši ale potreboval som sa ku tomuto vyjadrti lebo nejsom sam čo maju problemy a chovaju zašt ku timto 2 ludom @Rezekvitek @acaBeNendohzoR pretoze podla mojho nazoru su tito dvaja najneschopnejši členovia AT dakujem za pozornost timto svoj ticket ukončujem P.S bol by som rad keby mi ban skratia 

OurMatthew udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 7

Rezekvitek

Hráč

8
6.6.2021 15:32

zním na 11 asi proto, že jsem holka. týpek si toho kvéra nevytáhl ze zadku, měl ji na popruhu, vždyť ani nejde snad mít schovanou dlouhou zbraň. zdržovala jsem to, když jsem se snažila vyzjistit pravdu z důkazů točených na telefon. bylo vás tam asi 6, jasně že jsem vás nechtěla vybanovat všechny, i když jste se na to chovali :D tvoje svobodná komunikace je krásná věc ale prvně zkus dodržovat pravidla než začneš nadávat adminům že je jim 11

omlouvám se to s tou mikrovnkou měl být vtip, taky hraju na nevýkonném zařízení. :D

byla to už druhá věc co jste s tebou řešila, chtěla jsem se chovat slušně, všichni děláme chyby, jen ty jsi u toho ještě zlý. 

 

PikoMan3000

Hráč

3
6.6.2021 15:32

odpoved ka varovaniu:takze je vpohode ze mi člen AT povie ze nemam kuruny na PC 

 

6.6.2021 15:35

@PikoMan3000 A co třeba tak poslat logy? Tím, že tu budeš nadávat a mlátit rukami kolem sebe ničeho nedocílíš.

acaBeNendohzoR

Hráč

69
6.6.2021 15:36

Tvoji žádost o unban zamítám, z tvého chování jasně vyplývá, že ses z banu neponaučil.

PikoMan3000

Hráč

3
6.6.2021 15:40

akoze čuduješ sa k tomu ze som vytočny? ked ma nahanaju 2 auta a snazia sa ma prejst?  beha tam audina po trave z nizkym podvozkom a PSA auto klučkuje cez cestu a pomadzy stromy a chce ma prejst je podla mna totalne NonRP a uz dopredu viem ze na to dostanem odpoved nemam dôkaz (opravedlnujem sa nevedel som ze si čajka)a aj void incidentu pri benzinke ze passiv je na PSA 20 policajtou v tom pripade chcem unCK na postave lebo aby 4 ludia na mna mierili pol metra pred dveramy banky je tiez pohoda 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~59

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024