Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] LSVS


WeedPanda

Hráč

7
28.9.2019 23:28, naposledy upraveno 1.10.2019 17:12 uživatelem WeedPanda

Název frakce: LSC

Typ frakce: Mechanická dílna

Zakládající členové: James Laim a Greg Kalosta

Startovní kapitál: 500000

Popis frakce: Frakce Los Santos Customs by zajišťovala mechanické úpravy na vozidlech a popřípadě i soukromý odtah vozidel. Ceny by byly nastaveny tak, aby vyhovovaly ekonomice na serveru. Bylo by třeba udělat tel. číslo, jelikož by frakce byla soukromá. Dále 2 odtahová vozidla. Někomu se porouchá auto, daleko od města, místo reportu si zavolá mechanika s odtahovým vozidlem, ten už sám usoudí, zda to půjde opravit na místě, nebo bude třeba odtah, který bude zpoplatněn. Každá úprava by se podrobněji RPila a také by to zabralo nějaký čas, než si zákazník auto bude moct vyzvednout. (třeba zaschnutí barvy...) Frakce by mohla nabídnout úplně nový lak na vozidle, světla, interiér vozidla, výměnu kol, přidání spoileru na vozidlo, výměnu oleje, výměnu baterie a další drobnější úpravy. Každý hráč by mohl mít to své originální auto s barvou, kterou si vybere. Budu rád za každou další reakci.

28.9.2019 23:35
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

WeedPanda

Hráč

7
28.9.2019 23:59

Nemusela by spadát pod stát, ale tím pádem by museli být ceny o něco vyšší, aby šlo více do frakce.

Nirox

Hráč

16
29.9.2019 00:40

Taky tu není druhý zakládající člen, což je podmínka k založení nějaké frakce, výjimka může být, pokud je to dobře rozepsaný, což už vidím od oka, tak to není. To je všechno tak ode mně. 

29.9.2019 09:07
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

WeedPanda

Hráč

7
29.9.2019 12:19

Dobře, tím pádem to mohu přepsat jenom čistě na mechanickou dílnu, o té odtahové službě v PČR jsem nevěděl, tudiž jsem to zakomponoval i zde.

 

1.10.2019 09:09
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~33