Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ALL


Drater

Hráč

5
29.9.2019 03:49

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takže, prišiel som z viac návrhmi na kvalitnejšie RP a celkovo aby to bolo zábavnejšie a viac RP:

Reskiny: Hodilo by sa, keby sa pridali reskiny vozidiel z GTA 5 keďže sú krajšie a ak sa nájdu dobré tak nezaoberajú ani 2 mb, a celkovo by to viac oživilo atmosféru RP keďže sa to odohráva v Amerike. 

Stroboskopy: Celkovo by som tie to stroboskopy dal preč, keďže sa bugujú a keď sú zapnuté tak v okolí sú poklesy FPS. Pridal by som ich na príkaz /strobo a boli by proste klasické len na miestach kde majú byť, týmto by to možno pomohlo viac ľuďom ktorý celkovo nemajú na servery moc FPS a pri Stroboskopoch to je neznesitelne tie poklesy FPS ja sám ich mám pri stroboskopoch 9.  

Obchody/Nemovitosti: Interiéry typu bary, predajne, kino by sa hodilo keby sa kúpilo a bolo to vládne keďže tie ceny sú aj tak moc veľké.. 

Domy/Garáže: Upravil by som ceny niektorých Domov a Garáži keďže sú až moc veľké a niekde zas moc nízke, dal by som napríklad niake karavany atď. za 50k, normálne domy od 150/250 podľa veľkosti pozemku a interiéru. Garáže by som dal tiež podľa interiéru a lokality, napríklad tie čo sú pri Pošte by som dal za 100k, Pri Urade čo sú taká ta (ulička) by som ich dal od 150, keďže sa tam dajú dať malé interiéry a aj veľké. A celkovo by som upravoval ceny garáži keď si niekto kúpi dom keďže čo som videl, pri výstupe z dialnice z LV do LS  sú zozačiatku domy za 720k a Garáže za tú istú cenu. Ceny Garáži pri domoch by sa mohli upravovať až keď si ten dom niekto kúpi a podá report, lebo väčšinou to dopadá tak že niekto kúpi dom a už má kúpenú aj garáž. 

Animácie: Pridal by som animácie z /animselect do /dance 1-7 ** aby ich bolo viac a nemuselo sa stále prepínať na /animselect a dal ich tak, aby sa neposúvali. 

Ďakujem každému, čo to dočítal až sem a predčasne aj za každú rozumnú odpoveď. Ďakujem =) 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bit

Hráč

50
29.9.2019 09:32

Jsem proti reskinům protože k čemu ti budou reskiny když RPíš? Navíc to bude pokles FPS u slabších PC jako u mě. :)


Powered by LeoSight IFS
LT~18