Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ziadost o unban


neznamy#5408

Smazaný účet

8
10.6.2021 22:13

dobry den rychlo prosim o help,  hackli mi mta ucet mal som 120 coin mam uz uba 10 teraz som prisiel neviem co sa deje!  na skimo rp som dostal ties ban co sa deje????? prosim co sa deje surne o pohovor prosim vas  prosim vas niekto AT prosim o pohovor je to surne prosim 

ice udělil za tento příspěvek varování: 12) Duplicitní témata
10.6.2021 23:07

Ahoj @neznamy#5408, prosím tě, pokus se psát tak, aby tvůj projev měl nějakou strukturu. Stěžuješ si současně na několik problémů v několika různých žádostech o UB. Ban ve hře jsi dostal od @ice. Dopřej mu čas, on se určitě vyjádří, a proč ti udělil ban zdůvodní. Pokud máš problém s kredity, pokus se ho lépe popsat, ideálně i doložit nějaké směrodatné informace, nejlépe něco věcného. Také bych to asi nesměřoval do žádostí o UB, ale spíše do stížností a nahlášení nebo hlášení problémů, týká-li se to celého portálu.

10.6.2021 23:13
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

ice

Hráč

18
10.6.2021 23:52

Čau Marekeu.

Ban ti byl udělen za Pravidlo 0, 7, Mixing a DM.

Pokud říkáš že ti byl účet hacknut tak budu psát v jiné osobě.

Tvá postava se pohybovala na PSA stanici, kde mlátila do zdi, do lidí a také mixovala.

Zajímalo by mě ale jedno, jak to že ti byl hacknutý účet a ten "hacker" by na tvé postavě chtěl psychotesty?

A také proč by pak šel ten "hacker" na tvou druhou postavu a normálně hrál?

Neříkám že se to nemohlo stát, jen mi to přijde opravdu divné. Pokud mi budeš schopen nějak dosvědčit že jsi opravdu nehrál, tak jsem ochoten unban udělit. Momentálně mi toto bohužel přijde jako výmluva a unban zamítám.

Hezký zbytek večera.

11.6.2021 08:13, odstraněno 11.6.2021 08:49 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

ice

Hráč

18
11.6.2021 13:18

No další zajímavá věc je ta, že jsi v 21:00 ještě ban neměl. Měl jsi ho až v 22:00 skoro.

Unban znovu zamítám.

 

11.6.2021 14:00, odstraněno 11.6.2021 14:18 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.6.2021 14:18
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.6.2021 14:19, naposledy upraveno 11.6.2021 14:25 uživatelem Rataj

Za svůj účet si zodpovídáš sám. To se týká kreditů i banu. Změň si své heslo (tak, ať má alespoň 8 znaků, malá a velká písmena, čísla a speciální znaky) a nepoužívej stejné heslo na jiné stránce nebo serveru. Nikomu své nové heslo nesděluj, pokud má k tvému PC přístup více osob, heslo si neukládej a odhlašuj se.

 

EDIT: Prověřil jsem logy, na tvůj účet se nikdy nikdo nepřihlásil s jiným serialem, než pod kterým byl účet registrován. To znamená, že se vždy přihlašuješ jen ze svého počítače a neexistuje žádné přihlášení na tvůj účet z jiného PC. Takže žádný hacker neexistuje a nejspíš nám pěkně kecáš. Pokud trváš na tom, že jsi to nebyl ty, možná je na čase promluvit si se svým sourozencem, bratránkem, nebo kočkou.


Powered by LeoSight IFS
LT~58