Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Výběrové řízení HZS


Petan09

Hráč

20
11.6.2021 22:17, naposledy upraveno 13.6.2021 21:59 uživatelem Petan09

Hasičský záchranný sbor San Andreas, základna Montgomery

NÁBOR JE UZAVŘEN


VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ BUDE ODSTRANĚNO

Jareksebesta

Hráč

4
12.6.2021 15:14

Jméno a příjmení: (Včetně titulů)Jarek Sebesta

Datum narození:15.6.1995

Věk: 26

Vzdělání: (Uveďte veškeré vzdělání) Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Dubno,Dubno Příbram Středočeský kraj. Obor: Požární technika, ochrana a prevence 

Místo trvalého pobytu:Blueberry

Kontaktní údaje: (Telefonní číslo/email)766260,jarek.sebesta@smail.ic

Řidičské oprávnění:A,B,C

Předchozí zaměstnání:Spolumajitel,personalista,,řidič kurýr a hlídač

Motivační dopis:

  •  Jsem 26letý klučina který má dobrou kondičku a rad se učí novým věcem ,rad jezdí s auty rad pomáhá rád jezdí na kole běhá nebo chodí na procházky rad má pořádek. Budu rád když budu nabrán do HZS je to můj sen od mala. Nemám rad lidi který znečišťují ovzduší nebo lesy města vesnice nepořádkem!
12.6.2021 22:25, odstraněno 12.6.2021 22:25 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

DarkTime

Hráč

2
12.6.2021 22:32, naposledy upraveno 13.6.2021 00:24 uživatelem DarkTime

Jméno a příjmení: Adam Holub Mgr. 

 

 

 

 

Datum narození:12.1.1999

 

 

 

 

Věk: 22

 

 

 

 

 

Vzdělání: (Uveďte veškeré vzdělání) Vyšší odborná škola požární ochrany

 

 

 

 

Místo trvalého pobytu: Blueberry

 

 

 

 

Kontaktní údaje: (Telefonní číslo/email):359796

 

 

 

 

Řidičské oprávnění:B,C

 

 

 

 

Předchozí zaměstnání:DLS

 

 

 

 

Motivační dopis:- Dobry den, jsem Adam Holub nedávno jsem znova přijel do města a zjistil jsem že je nabor do HZS toto je moje vlastně druhá přihláška současně pracuji jako DHL jako Řidič mel bych zájem ale se stát hasičem na plný úvazek v DHL podám výpověď a budu pomáhat lidem HZS je můj smysl života pomáhat zachraňovat v jakykoliv podmínkách je prostě něco vždy se snažím udělat dobrý skutek miluji ZZS a HZS nejvíc protože tyto 2 IZS složky mi dnes zachránili život a to mě také natuklo že budu dělat to samé toto je vše ode me s pozdravem Adam Holub. 

FuryyK

Hráč

12
13.6.2021 00:04, naposledy upraveno 13.6.2021 12:04 uživatelem FuryyK

Jméno a příjmení: Tom Volsky 

Datum narození:17.8.1982

Věk: 38

Vzdělání: policejní střední a vysoká škola , hasičský kurz

Místo trvalého pobytu: montgomery

Kontaktní údaje: (599775

Řidičské oprávnění:B, C

Předchozí zaměstnání: policie čr v ČR, sbor dobrovolných hasiču praha, DHL Řidič

Motivační dopis:Dobrý den, mé jméno je Tom Volsky. Přistěhoval jsem se z České Republiky kde jsem byl policista, když jsem odešel od policije šel jsem k dobrovolným hasičům kde jsem působil asi rok. Pak jsem se odstěhoval do San Andreas kde jsem púsobil jako manažer dhl a pořád působím ale chtěl bych dát veškerej čas do hzs. S touto prací mam zkušenosti jelikož jsem byl ve sboru dobrovolných hasičů v praze.  Jsem komunikativni typ člověka co se rád seznamuje a poznává nové lidi a jsem hodne společenskej typ 

 

Proč se hlásim přímo do HZS ?

Tak je to jednoduché  strašně rád pomáhám lidem, i kdyz potřebují třeba maličkost tak udělám vše pro to aby sem jim pomohl rád se zabývám hasičskou technikou, a různýma zásahama. A ta práce mě baví spíše to jako práci neberu ale beru to jako poctu sloužit a pomáhat lidem a to je asi vše 

Takže těm kteří to čtou tak přeju krásny den/ráno a nebo večer

VajkoChlpko

Hráč

57
13.6.2021 11:22, naposledy upraveno 13.6.2021 11:23 uživatelem VajkoChlpko

- Meno a priezvisko - Dušan Badinský


- Dátum narodenia a vek  -
 14.7.1985 (35 rokov)


- Dosiahnuté vzdelanie vrátane titulov - 
Stredná odborná škola agrotechnická, odbor ochrana osôb a majetku s úspešne ukončenou maturitnou skúškou 


- Telefónne číslo -
 623610


- Trvalé bydlisko - 
 Las Venturas

 

- Vodičské oprávnenie - B C

 

- Predošlé zamestnania - Ochrankár v miestnom klube vo Vice City, skladník v ESA logistika

 

- Motivačný dopis - Volám sa Dušan Badinský, mám 35 rokov, narodil som sa v Downtowne v meste Vice City. Po vyštudovaný strednej školy, som nastúpil do autoškoly, a spravil si vodičské oprávnenie B a C. Medzi moje záujmy patria hasičský šport, ktorému sa venujem od kedy som začal chodiť na strednú školu, taktiež mám rád cyklistiku, badminton a posilovanie. Som spoločenský typ s dávkou humoru, ktorý sa rád učí novým veciam. Som technický typ zdatný v oblasti počítačov, jak hardvér tak softwér, taktiež zvládam aj nenáročné elektroinštálacie budov. Odjakživa som chcel pomáhať San Andreas, napríklad aj touto formou, ako malý som bol veľmi motivovaný, keďže môjho vtedajšieho kamaráta otec, bol členom HZS, ktorý pracoval ako požiarnik v Las Venturas, veľmi uznávam tvrdú a vyčerpávajúcu prácu pracovníkov HZS, preto by som aj ja chcel byť súčasťou tohto tímu a pomáhať čo najlepšie, najefektívnejšie a hlavne za každú cenu zabrániť nebezpečenstvu, ktoré nám hrozí každý deň.

13.6.2021 12:33

Jméno a příjmení: (Včetně titulů) Chuan Narnier Enier

Datum narození:12.9.1928(Byl mi změněny age na 27 bo jsem si Omylem dal 92 nvm proč)

Věk: 27

Vzdělání: (Uveďte veškeré vzdělání): Vystudovaná Střední i Vysoká škola ( Vystudovaná Akademie pro Hasiče a Policistyú

Místo trvalého pobytu: Montgomery Benzínka

Kontaktní údaje: (Telefonní číslo/email):386468 nebo Email jurasekskk4@seznam,cz(Rlly Email)

Řidičské oprávnění: Řidicské Opravněni typu B a za 2 Hodiny si budu dělat opravnění na C.

Předchozí zaměstnání: Zatím jsem žádne neměl pracuji jako Taxikář než si najdu práci.

Motivační dopis: No takže budu rád když mi třeba do týdne zavoláte na nábor a uvidíme se určitě na vaší stanici, jsem připravený a  očekávam váš Hovor.

Zatím nashle s podpisem Chuang Enier

bachadrak

Hráč

4
13.6.2021 12:35, naposledy upraveno 13.6.2021 12:36 uživatelem bachadrak

Jméno a příjmení: Viky Reed

Datum narození:6.12.1991

Věk: 29

Vzdělání:  Maturity z matematiky, střední škola zákonná.

Místo trvalého pobytu: montgomery

Kontaktní údaje: 705574

Řidičské oprávnění:A,B,C,

Předchozí zaměstnání: Corrnet,hasiči,řidič kamionu,mechanik.

Motivační dopis:Dobrý den, mé jméno je Viky Reed. Přistěhovala jsem se z Německa kde jsem studovala a poté přiletěla sem. S touto prací mam zkušenosti jelikož jsem byla dříve hasič v san andreas ale z duvodu dlouhodobého odjezdu do německa sem se vzdala práce Hasiče.  Jsem komunikativni typ člověka co se rád seznamuje a poznává nové lidi a jsem hodne společenskej typ, rádá dělám lidem radost a veselost.

 

Proč se hlásim přímo do HZS ?

Jelikož už sem to dělala a bavilo mně to a taky mně to živilo tak vím že to pro mně je ideální.

13.6.2021 14:46

Jakub Balada

Datum narození:  1.1.2000

Věk: 21 let

Vzdělání: Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Praha - Obor: požární technika

Trvalé bydliště: žádné

Kontaktní údaje: 514975, jakub.balada@smail.ic

Řidičské oprávnění: A,B,C

Předchozí zaměstnání: PPL, ALL-IN CORPORATION.

Proč chci vykonávat tuto práci - Můj táta pracuje u HZS 29 let a jeho otec pracoval 70 let, proto bych se taky chtěl stát členem HZS, moc bych chtěl pokračovat v rodinné ¨tradici¨ proto jsem vystudoval Střední školu na obor: požární technika,kvůli tomu jsem se rozhodl přidat mezi jednotky HZS.

Zkušenosti: Výpomoc na Požární stanici v Praze

Doufám, že mě přijmete do HZS aby můj otec byl na mě pyšný.

13.6.2021 15:44
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~78

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo