Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o unban


Jacmen007

Hráč

10
12.6.2021 10:58, naposledy upraveno 12.6.2021 11:14 uživatelem Jacmen007
  1. Zdravim tu zas Jax Wattson dostal som ban od  Zoey_Borman za že vraj powegaming a nonrp drive chcem videť kde som porušil tieto pravidlá keď som zaerpil že dávam auto na pri čom som sa aj nasadol do autom pohol že akože tam idem s ním na ten  podval možem doložiť logy a tak isto som neišiel non rp drive to mi príde ako úplná hovadina  len asi admin nevedel za čo mi ešte zvýšiť trest .keď som viezol auto za sebou a neišiel som viac ako 122km/h (122  km/h som išiel po dialnici) tak chcem vidieť dokazy že čo som spravil  a kde som išiel údajný Non to drive a powergaming 

Rezekvitek

Hráč

8
12.6.2021 11:07

Podval sis vytáhl z..kapsy a pak si s tím jel  celkem rychle do kopce po trávě. Protože nájezdy na dálnici jsou moc mainstream. Passive rp je v pořádku ale mějme nějaký hranice. So NO. 

/me dává auto na podval :D 

Jacmen007

Hráč

10
12.6.2021 11:21

Dobre paní rezekvitek je pravda že som sa ponáhľal  ale cez ten kúsok trávy som neišiel viac ako 40 dával som si na to pozor lebo som videl a bolo mi jasné že má pozoruješ  a 20 hodinový trest za takúto mali chybičku mi príde moc tak potom si žiadam o skrátenie keď vidím že hráči tu za takéto veci dostávajú 5hodinove bany 

PS: ešte k tomu /me dáva auto na podval som tam napísal to si priznávam ale k tomu som dával dodatkové /me a /me a /chance takže myslím že to bolo dostačujúce keď vidím ostatných ľudí ktorý to tu ani neerpia 


Powered by LeoSight IFS
LT~25