Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádám o UNBAN který byl právem


Maxik

Hráč

4
14.6.2021 15:04

Ahoj, dříve sem již zde hrál a poté sem přišel po dlouhé době na server když to již byl už County Life.

Úplně narovinu... neměl sem zrovna čistou hlavu s kamarádem se kterým jsem zde hrál a něco málo sme popíjeli, na základě toho jsme potom nabourali do lidí včetně člena admin teamu při řešení OOC záležitostí, tuším že to byl ale report ale nevím jistě. Tato věc se bere jako fetking jak já říkám... Non RP a tak dále. Ale upřímě mě to mrzí vzhledem k tomu že sem i něco málo investoval do mé postavy a tím tak podpořil menší částkou i tento server-portál. I přes to vás žádám o možnost zase hrát na vašem serveru, nechci zahodit mé několikaleté zkušenosti RP.

S pozdravem a budoucím vděkem váš věrný hráč Maxik (Amy Hafenberg), (Max Hafenberg).

14.6.2021 15:13

Ahoj, ban ti během 5 minut odeberu a dám ti šanci, příště si ale dávej větší pozor. 

Žádost tedy zamykám.

 

Petr


Powered by LeoSight IFS
LT~21