Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

GPS Modul


Sensei

Hráč

27
14.6.2021 22:26

Privjet, 

mám tu menší návrh na GPS modul, v skratke by fungoval rovnako ako funguju IZS vozidla. 

Majiteľ/správca vozidiel/ ten čo bude mať na to hodnosť môže pridať vozidlo do GPS firmy/frakcie, taktiež napísať k nemu názov, buď skratku ako majú opäť IZSka alebo nejaký krátky názov- kamjon 1, kamjon 2 etc.

Security/Trucker frakcie by to mohli využiť, kedže tam dochádz často k potýčke s Mufyánmi a nie všetci sa vedia vyjadriť kde sa nachádzajú...

Teraz si niesom istý aké tvary už sú alebo je možné pridať na tu mapku, ale môže byť fajn určiť si vlastnú ikonku tých vozidiel, autička štvorček, loďky krúžok a vrtulníčky/lietadielka trojuholníček?

A taktiež pridať item do hry, GPSku, kde po zakúpení si môžete nastaviť frakciu (nejakými pristupovymi udajmi ako do MDC) a manipulovať s danými vozidlami, ktoré chcete aby sa vám zobrazovali, tie spomínané tvary, mená atď... 

Už s to tu síce spomínalo v návrhoch s mapou, ale pomocou GPS možnosť vytvoriť bod s určitým isuradnicami a tie vedieť poslať niekomu, tiež nemusí od veci-> nováčik ťa nevie nájsť, dáš mu suradnice... Schováš niekde niečo (ja neviem zasielku zbraní abo co) tak pošleš opäť súradnice... Ilegalne zavody->štart a cieľ sa tak môže označovať atd atd...

Hádam to neznie ako blbosť, IC item prepojený OOC modulom, ale tak hold ani bedne nekupiš bez GANG modulu :P A celkovo asi ten GPS modul by fungoval na frakcie hlavne a GPSska normalne medzi ľudmi stým že by tam išlo iba označiť tie suradnice...

Dúfam, že niečo také už nie je v hre a nezahanbil som sa tu pod čiernu zem. Ak je tak minimálne ja som to nevidel tak berte ma s rezervou...

-Pavol 

Ondraprokop

Hráč

3
17.6.2021 08:43

Ja bych tady souhlasil není to špatný napad ale musíme taky brát ohledy na AT protože toho mají hodně a přijde mi že jich je málo takže ale bral bych to❤️


Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024