Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

GPS Modul


Sensei

Hráč

27
14.6.2021 22:26, naposledy upraveno 14.6.2021 23:16 uživatelem Sensei

Privjet, 

mám tu menší návrh na GPS modul, v skratke by fungoval rovnako ako funguju IZS vozidla. 

  • Majiteľ/správca vozidiel/ ten čo bude mať na to hodnosť môže pridať vozidlo do GPS firmy/frakcie, taktiež napísať k nemu názov, buď skratku ako majú opäť IZSka alebo nejaký krátky názov- kamjon 1, kamjon 2 etc.
  • Security/Trucker frakcie by to mohli využiť, kedže tam dochádz často k potýčke s Mufyánmi a nie všetci sa vedia vyjadriť kde sa nachádzajú...
  • Teraz si niesom istý aké tvary už sú alebo je možné pridať na tu mapku, ale môže byť fajn určiť si vlastnú ikonku tých vozidiel, autička štvorček, loďky krúžok a vrtulníčky/lietadielka trojuholníček?
  • A taktiež pridať item do hry, GPSku, kde po zakúpení si môžete nastaviť frakciu (nejakými pristupovymi udajmi ako do MDC) a manipulovať s danými vozidlami, ktoré chcete aby sa vám zobrazovali, tie spomínané tvary, mená atď... 
  • Už s to tu síce spomínalo v návrhoch s mapou, ale pomocou GPS možnosť vytvoriť bod s určitým isuradnicami a tie vedieť poslať niekomu, tiež nemusí od veci-> nováčik ťa nevie nájsť, dáš mu suradnice... Schováš niekde niečo (ja neviem zasielku zbraní abo co) tak pošleš opäť súradnice... Ilegalne zavody->štart a cieľ sa tak môže označovať atd atd...

Hádam to neznie ako blbosť, IC item prepojený OOC modulom, ale tak hold ani bedne nekupiš bez GANG modulu :P A celkovo asi ten GPS modul by fungoval na frakcie hlavne a GPSska normalne medzi ľudmi stým že by tam išlo iba označiť tie suradnice...

Dúfam, že niečo také už nie je v hre a nezahanbil som sa tu pod čiernu zem. Ak je tak minimálne ja som to nevidel tak berte ma s rezervou...

-Pavol (ala how to splniť daily quest)

@ice Prosím ťa prehodte to ktosi z AT do koša, neviem ako je to možné ale téma sa zduplikovalo... Ja som ho postoval iba raz... Možno jak som klikol dva krat na tlačitko dole tak to zrobila dva :)

ice udělil za tento příspěvek varování: 12) Duplicitní témata

Powered by LeoSight IFS
LT~13