Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

rychlí návrh (kryptoměny)


izerman

Hráč

15
14.6.2021 23:01

Ahoj mám takoví návrh, který nebudu nic moc rozepisovat, protože je to uplně jasně o co gou.

Napadlo mě že by nebylo od věci přidat placení kryptoměnou v nějakých obchodech, protože pokud si kupujete něco do nějaké hry v realitě tak máte na výběr různe karty platební a nebo kryptoměnu. Určitě to někdo z Vás někde zahlídl. A tak mě napadlo že by se mohlo na server přidat nějaké placení kryptoměnou. V obchodech a nebo třeba na benzínce vybrat jestli chci zaplatit hotovostí za palivo nebo kryptoměnou a nebo platební kartou myslím si že na serveru není ani ta možnost zaplatit palivo kreditkou (teda aspoň si to myslím že tam ta možnost není) Co na to říkáte? ((Pokud už tam taková možnost je tak se omlouvám za zbyteční návrh :D )) Tato možnost platit v kryptoměně by mohla trochu rozvinou víc ten nový update.


Powered by LeoSight IFS
LT~18

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024