Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ZZS San Andreas hledá psychology do svých řad


15.6.2021 16:07

Zdravotnická záchranná služba
výjezdové stanoviště Montgomery


Vážení občané San Andreas,
dovoluji si vás obeznámit se skutečností, že Zdravotnická záchranná služba San Andreas hledá nové psychology do svých řad. Po náhlém zmizení MUDr. Marca Marangoniho a úmrtí Mgr. Alexe Strasze počet zaměstnanců v oddělení psychologů klesl přesně na jednoho. V takovém množství není možné efektivně zpracovávat vaše žádosti o psychotesty, současně s tím není ani možné provádět terapie v takovém počtu, vzhledem k časovému vytížení naší slečny psycholožky.


CO NABÍZÍME?
•Příjemné pracovní prostředí
•Vcelku pěknou finanční odměnu za odvedenou práci
•43,5 % čistého příjmu z každého vyhotoveného psychotestu
•Možnosti prémií v případě většího pracovního výkonu
•Slevu na vyhotovení psychotestů
•Skvělý kolektiv


CO POŽADUJEME? ((IC))
•Minimální věk 25 let
•Vystudovaná vysoká škola v oboru, platné atestace
•Zodpovědnost, spolehlivost, ochotu pracovat
•Časovou dostupnost
•Komunikativnost
•Nijak závažný trestní rejstřík, žádné vyšetřování ze strany PSA


CO POŽADUJEME ((OOC))
•Minimální věk 16 let (samozřejmě může být udělena výjimka)
•Komunikaci přes Discord
•Obstojné vyjadřování (pravopis, gramatika) v jazyce českém či slovenském
•RP schopnosti na slušné úrovni - Trusted Player výhodou
•Nijak časté problémy s AT - porušování pravidel, časté bany, záliba v metagamingu apod.


Vzor přihlášky, jíž nám zašlete poštou na výjezdové stanoviště, případně smailem na adresu jan.lemka@smail.ic:
((přihlášku vložte pod tento příspěvek))

[IC:]
Jméno a příjmení:
Věk:
Telefonní číslo:
Smail:
Proč právě vy?:
Životopis (alespoň studium, kurzy a praxe):

[OOC:]
Věk:
Jak často bys byl/a na serveru:
Přezdívka na fóru:


((Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, Discordu či TeamSpeaku s žádostí o rychlejší vyhodnocení přihlášky.))


Jménem Zdravotnické záchranné služby San Andreas,

                                    MUDr. Mgr. Jan Lemka
                                   
ředitel ZZS San Andreas

15.6.2021 17:28, odstraněno 16.6.2021 18:05 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
16.6.2021 16:42

[IC:]
Jméno a příjmení: Sebastian El Connor
Věk:27
Telefonní číslo:986468
Smail:sebastian.elconnor@smail.ic
Proč právě vy?: Takže Jako malý jsem byl s tátou hodně často v nemocnici jelikož to byl psycholog ktereho tedka nabíráte, tak jsem hodně koukal jak pracuje a také jsem mu hodně pomáhal s prací bylo mi tak 19 let spátky.

Jsem hodně zkušený člověk s prácemi, Již pracuji v práci jmenem HSA(Hlidkova Služba San Andreas) Něco jak PSA a myslím si že mi půjde i práce psychologa jelikož mám nějaké ty zkušenosti z Dětství s otcem. takže doufám že mě přijmete mezi vás.
Životopis (alespoň studium, kurzy a praxe): Jmenuji se Sebastian El Connor je mi 27 let, a moje práce co zatím mám je u HSA což se počíta něco jako kriminalni policie. Mám vystudovanou Vysokou a Střední školu a byl jsem na Medicíně a Policejní Akademii v Montgomery San Andreas. Mám nějake Zkušenosti jelikož jsem studoval školu pro Medicínu a obečně Záchranáře San Andreas.

[OOC:]
Věk:15
Jak často bys byl/a na serveru: Hraju na něm furt takže asi every day.
Přezdívka na fóru: Vojtich

Drelamond

Hráč

9
16.6.2021 16:45

[IC:]
Jméno a příjmení: Daniel Williams
Věk: 31 
Telefonní číslo: 589564
Smail: daniel.williams@smail.ic
Proč právě vy?: Môj sen je byť psycholog, už ako malý som sa tomu venoval. Jak som si všimol tak moc psychologov nieje v meste, takže si myslím že by som sa hodil, to čo som vyštudoval tak si myslím že šancu mám. 

Životopis (alespoň studium, kurzy a praxe):

Vyštudovaná-Stredná škola fakulta psychologie v meste Tomašíkova.

Vyštudovaná-Vysoká škola Filozofická fakulta.


[OOC:]
Věk: 15
Jak často bys byl/a na serveru: Tak ked mám chuť na server a mám tam čo robiť tak kľudne i 7-8 hodín.
Přezdívka na fóru: Drelamond

16.6.2021 18:05, odstraněno 16.6.2021 23:12 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

FuryyK

Hráč

12
18.6.2021 21:27, naposledy upraveno 26.6.2021 00:58 uživatelem FuryyK


[IC:]
Jméno a příjmení:Tom Volsky
Věk:38
Telefonní číslo:599775
Smail:tom.volsky@smail.ic
Proč právě vy?:vím co od života chci, vím jak funguje tato práce, většinou poznám když někdo lže nebo překrucuje věci, jsem komunikativní rád se seznamuji 
Životopis (alespoň studium, kurzy a praxe): Takže mé jméno je Tom Volsky, a je mi 38, do San Andreas jsem přijel asi před třemi lety. Můj původ je z České Republiky kde jsem pracoval rok jako policajt v hlídkové službě hned po té co jsem vystudoval střední a vyšší policejní školu. U policie jsem prácoval asi rok, pak jsem odešel protože jsem chtěl studovat a vystudovat psychologii a to se mi také povedlo takže titul Mgr. Když jsem dostudoval naskytla se mi krásná možnost a to ta se stát psychologem v psychologické poradně, a to mi také vyšlo byl jsem nejdřív cca 2 měsíce pod dohledem profesionálu. Po uplynutí 2 měsícu už jsem mohl pracovat bez dozoru. V této poradně jsem pracoval asi 3 roky, pak jsem se odstěhoval do San Andreas, a zde sem působil jako řidič kamionu, asi rok. Pak jsem zde pomáhal dobrovolně a zdarma pomáhal lidem kteří potřebovali psychologickou pomoct. A toto dělám až do teď děkuji všem za přečtení přihlášky a přeji krásny den/večer a nebo ráno

 

Co jsem vystudoval

 

-střední a vyšší policejní škola 

 

-Filozofická fakulta v Olomouci

 

Titul- Mgr, DiS

 



[OOC:]
Věk:17 za 2 měsíce 18
Jak často bys byl/a na serveru:7-9h 
Přezdívka na fóru:FuryyK

zeldinko

Hráč

45
19.6.2021 14:18, naposledy upraveno 19.6.2021 19:14 uživatelem zeldinko

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))


Jméno a příjmení: Benjamin Reed
Věk: 30
Telefonní číslo: 467068
Smail: benjamin.reed@smail.ic


Proč právě vy?: Od mala ma zaujímala ľudská psychika, často som bol zvedavý, prečo sa niektorí ľudia správajú tak, ako sa správajú. V dnešnej dobe ľudia myslia len na prácu, peniaze a autá, ich životný štýl je rýchly a plný problémov. Čím viac ľudí trpí mnohými psychickými chorobami. Túto prácu som si vybral, pretože zbožňujem rozhovory s ľuďmi, pomáham im, rád analyzujem a zdieľam svoje informácie, taktiež by som bol rád nápomocný v zrýchlení vydávania psychotestov, keďže je to momentálne na bode mrazu.


Vzdelanie: 

 - DLD College London, 199, Westminster Bridge Road.  - 2004 - 2009 (úspešne dokončené s maturitnou skúškou)

 - UCL London - University College London  - 2009 - 2015 (úspešne dokončené s akademickým titulom)


Kurzy:

2016 - Kurz psychológie

- psychologický kurz - základy vedomostí psychológie (všeobecná psychológia, sociálna psychológia, biológia, klinická psychológia, história psychológie, vývojová psychológia, psychológia osobnosti) - kurz psychológie základných vedomostí na úspešné absolvovanie prijímacích skúšok z oblasti psychológie.


[OOC]: 

Věk: 18

Jak často bys byl/a na serveru: 5-6h

Prezdívka na fóru: zeldinko


((Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, Discordu či TeamSpeaku s žádostí o rychlejší vyhodnocení přihlášky.))

 

 

 

ice

Hráč

18
19.6.2021 23:09, naposledy upraveno 19.6.2021 23:11 uživatelem ice

[IC:]

Jméno a příjmení: Jess Scott

Datum narození: 07.07.1997

Věk: 23 let

Telefonní číslo: 357-021

Smail: jess.scott@smail.ic

Proč právě vy?: Jakožto člen PSA na pozici nadpraporčík umím chodit v cestách zákonu a jsem spolehlivá. Nikdy jsem nebyla trestně stíhána, naopak jsem velmi ostražitá v tom co dělám. Jsem velmi pečlivá, takže se málokdy stane, že mi něco unikne. Troufnu si říct, že bych byla podporou  a přínosem pro Zdravotnickou záchrannou službu San Andreas.

Životopis (alespoň studium, kurzy a praxe):

1. Vystudovaná BPA Plzeň s vyznamenáním a maturitou.

2. Kurz bojových umění (online) - Karate, Box

3. Kurz PP - Záchranný kruh

4 (1). Využití poznatků psychologie u Policie - Osobní studie s panem Bc. Kolínský Michal

4 (2). Klasifikace závěřečné práce a její obhajoby: B



[OOC:]

Datum narození: 25.08.2000

Věk: 20 let

Jak často bys byl/a na serveru: Na serveru jsem každý den. Průběžně nahraji za den 8h.

Přezdívka na fóru: Anxii (Moderátor)

20.6.2021 14:04, odstraněno 20.6.2021 17:33 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

nnRayy

Hráč

29
25.6.2021 12:00

[ IC ]:

Jméno a příjmení: Eithne Reed

Datum narození: 18.5.1993

Věk: 28

Telefonní číslo: 876447

Smail: eithne.reed@smail.ic

Proč právě vy? Už jako malé dítě jsem se zajímalo o lidskou psychologii, koukala jsem po lidech, jak se chovají, proč se tak chovají, a proč dělají, to co dělají. Když jsem jako malá viděla lidi závislé na Drogách, Alkoholu, atd. Tak jsem si říkala, jak bych jim mohla pomoci. Jako větší jsem pochopila, proč to dělají. Takže jsem začala hledat různé teorie, jak jim pomoci, četla jsem hodně psychologické knížky, a snažila je pochopit. Bylo mi těch lidí líto, protože jsem už věděla, jak to s nimi dopadne, když v tom budou pokračovat. Tak jsem si řekla, pokusím se aspoň jednomu člověku pomoci, zkoušela jsem, zkoušela jsem, ale neúspěšně. Momentálně jsem na úrovni, že dokážu ohledně psychologie, pomoci skoro každému člověku, už od Drogově závislých po psychotesty. Chtěla bych svoje zkušenosti rozdávat, takže se hlásím právě jsem. Taktéž bych chtěla pomoci Psychologickému Teamu, jelikož jsem na testy sama čekala několik týdnů.

Vzdělání:

St. Aidans National School: od 2001 do 2010

East Sussex College od 2010 do 2014 ( Úspěšně dokončená s maturitní zkouškou )

University College London od 2014 do 2019 ( Úspěšně dokončená s akademickým titulem Ph.D )

Kurzy: 

Psychologický kurz 2018

Základní vědomosti psychologie celkové, potom historie psychologie, sociální psychologie a všeobecná psychologie. 

Kurz První pomoci 2017- Klasický kurz, který byl odehráván V Londýně roku 2017.

[OOC]:

Věk: 14

Jak často bys byl/a na serveru: 5-8 hodin denně

Přezdívka na forum: Adameeq


Powered by LeoSight IFS
LT~97

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024