Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zkrácení banudobty


Kronos

Hráč

4
16.6.2021 07:39, naposledy upraveno 16.6.2021 08:50 uživatelem Kronos

Dobrý den, včera v 21:50 jsem dostal ban na 33h za PG, odpojení z rp, a zero tolerance. A chápu že jsem si to zasloužil a nechci se tady obhajovat, ale můj kamarád dostal totožný ban ale na 3h, a příjde mi to docela rozdíl 33h a 3h za stejnou věc, a chtěl bych zažádat o zkrácení banu aspoň na 10h 

A chtěl bych m tomu dodat že policistka mě zatkla za to že jsem měl Anonymous masku, u který jsem jí říkal že ji mám zabugovanou ale i tak na mě vzala teizr. A už ne nebavilo tam stát hodinu, a musel jsem jít zítra do školy

Jméno na skimu Petr Brožek.                                          Ban byl od RozhodneNeBaca 

Důvod banu: odpojení z rp, PG, zero tolerance.                 

 Btw ten nadpis toho unbanu je zkrácení unbanu

 

 

 

 

 

 

 

 

acaBeNendohzoR

Hráč

69
16.6.2021 09:44

rozdíl mezi tebou a kamarádem je že ty jsi se stihl odpojit mezitím co on byl ve hře (dokud nedostal ban) taktéž on ten jeho útěk zarpil, sice nedostatečně ale náznak tam byl, také neměl pouta tak jako si měl ty, takž jeho útěk měl i větší šanci na úspěch, v neposlední řadě dodám že máš mnohem bohatší historii, kdy poslední bany sou i na víc jak 100 hodin, u tebe jsem zvažoval ban i na 123 hodin, měl by si být rád, že to dopadlo tak jak to dopadlo a proto žádost zamítám


Powered by LeoSight IFS
LT~25